זה הטיול שחלמתם עליו? צרו קשר

החוויה האיטלקית - טיול משפחות

החוויה האיטלקית - טיול משפחות KT

איטליה היא אחת המדינות הכי יפות שיש וטיול בה הוא חוויה בלתי נשכחת, במיוחד אם זו חוויה משפחתית. בטיול המשפחות לאיטליה נבקר באתריה המוכרים של המדינה ברומא, ונציה, פירנצה ועוד ערים ועיירות היסטוריות נהדרות, נהנה מנופים מרהיבים באגם גרדה וכמובן שלא נוותר על בילוי בפארקים הנהדרים שכל המשפחה תעשה בהם חיים משוגעים. 

יום 1תל אביב - רומא

ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה לרומא. לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשון בבירה האיטלקית. נתחיל את הסיור בביקור בכנסייה סנט פיטר בכבלים בה נמצא פסלו הנהדר "משה" של מיאלאנג'לו. נמשיך לקולוסיאום, התיארטון הרומי העתיק שהפך לאחד המבנים המזוהים ביותר עם העיר ומשם נצא לטיול בפורום הרומי ונראה את שרידיו, ביניהם שער טיטוס. נמשיך לכיכר ונציה ולאנדרטה המרשימה לזכרו של מלכה הראשון של איטליה, עמנואל השני. לבסוף נגיע לקתדרלת סן פייטרו המרשימה שבוותיקן. נכנס אל הכנסייה ונתרשם מההוד וההדר שלה ומיצירות האמנות הגדולות השוכנות בה, בראשן הפסל "פייטה" של מיכאלאנג'לו. בשעות הערב נגיע למלון.

יום 2פארק מג'יקלנד, רומא

את חציו הראשון של היום נקדיש לבילוי בפארק מג'יקלנד, עולם של קסם ואגדות. נהנה ממתקני הפארק ומהמופעים המוצגים בו. לאחר הבילוי בפארק נשוב לרומא ונמשיך לסייר בעיר. נגיע לפיאצה דל פופולו וממנה נמשיך לויה דל קורסו. נראה את המזרקה היפיפייה פונטנה די טרווי ונסיים בפיאצה נבונה היפה והתוססת. בתום הסיור נשוב למלון.

יום 3טיבולי, סן ג'ימיניאנו, טוסקנה

הבוקר נעזוב את רומא ונצא בנסיעה לגני טיבולי המפורסמים. נטייל בגנים היפים שהוכרזו אתר מורשת עולמית של אונסק"ו ונראה גם את וילה ד'אסטה המעוטרת בציורי קיר יפים. משם נמשיך בנסיעה לכיוון צפון ונגיע לחבל טוסקנה היפייפה. ניסע בנופי כרמים וחוות ונגיע לעיירה סן ג'ימיניאנו, המוכנה "מנהטן של ימי הביניים", בזכות המגדלים שבנו בה האצילים שהתחרו ביניהם, מי יבנה את המגדל הכי גבוה. בתום הסיור בסן ג'ימיניאנו נגיע למלון שלנו בטוסקנה.

יום 4פירנצה, פיזה

נתחיל את היום בסיור מודרך בפירנצה היפה והרומנטית, בירת חבל טוסקנה, ששמה נקשר באישים ואמנים גדולים כמו מיכאלאנג'לו, בוטיצ'לי, לאונרדו דה וינצ'י, דונאטלו ועוד. נגיע לכיכר הדואומו ונראה את השערים המזרחיים של כנסיית הטבילה, עליהם מוצגות סצנות מהתנ"ך. נמשיך משם לכיכר הסניורינה בה יש מעין מוזיאון פסלים פתוח ונמשיך לגשר העתיק פונטה וקיו, החוצה את נהר הארנו.
אחר הצהריים ניסע לפיזה ונראה את המגדל הנטוי הידוע שלה. נראה גם את הקתדרלה היפה ואת כנסיית הטבילה. לקראת הערב נשוב למלון.

יום 5ונציה

הבוקר ניסע לונציה, עיר התעלות המפורסמת. נתחיל את היום בשייט אל הגטו היהודי העתיק של העיר, שהיה הראשון באירופה. נקבל הסבר על ההיסטוריה המרתקת של הרובע ונראה את בית הכנסת הספרדי שנוסד בסוף המאה ה-16 ומשמש את הקהילה היהודית של העיר עד היום. משם נשוט אל פיאצה סן מרקו הידועה. נראה את מגדל הפעמונים, את בזיליקה סן מרקו, את ארמון הדודג'ים ואת גשר האנחות. נמשיך לסייר, הפעם ברגל, ונלך דרך הסמטאות של העיר, לאורכן נוכל לראות ולהתרשם מהאדריכלות הונציאנית היפה. נגיע לגשר הריאלטו ולשוק שלצידו. לקינוח היום שלנו בונציה נצא לשייט נוסף ובסופו נשוב למלון.

יום 6פארק עולם הקולנוע ועולם המים

את היום שלפנינו נבלה בשני פארקים נהדרים. הפארק הראשון בו נבקר הוא פארק עולם הקולנוע בו נוכל לפגוש גיבורים מהסרטים ולראות מופעים מרגשים. משם נמשיך לפארק עולם המים ונהנה ממגלשות מים כיפיות, בריכות ועוד המון אטרקציות.
מי שירצה יוכל להצטרף בערב (בתשלום) למופע אבירים בסגנון ימי ביניים, הכולל ארוחת ערב.

יום 7פארק גרדה לנד, סירמיונה ושייט בסירות מירוץ

הבוקר נבלה בפארק הגדול והידוע ביותר באיטליה - גרדה לנד. הפארק משלב ארץ הרפתקאות וארץ אשליות עם המון מתקנים נהדרים והרבה כיף והנאה. יש בפארק גם מופעים מיוחדים ומתיחם המיועד לילדים קטנים. לאחר הבילוי בפארק ניסע לסירמיונה, עיירת נופש לחופו של אגם גרדה. נצא לשייט בסירות מירוץ שיעלה לנו את רמות האדרנלין. לאחר מכן נראה את המבצר העתיק של העיירה ונטייל בסמטאותיה ונהנה מחנויות, גלידריות עוד. לאחר הסיור נשוב למלון.

יום 8ורונה, מילאנו - תל אביב

נתחיל את היום בורונה, בה התרחש סיפור המחזה רומיאו ויוליה של שייקספיר. נטייל בעיר העתיקה ונתרשם את האדריכלות היפה של העיר. נראה את הארנה של ורונה, האמפיתיאטרון הרומי הידוע ונמשיך משם אל ביתה של יוליה ונראה את המרפסת בה המתינה לרומיאו אהובה.
אחר הצהריים ניסע למילאנו ונצא לסיור היכרות עם העיר. נבקר בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נראה את בניין תיאטרון לה סקאלה ואת הדואומו המפורסם של העיר.
בערב ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה חזרה ארצה.