זה הטיול שחלמתם עליו? צרו קשר

הדרקון הסיני - טיול משפחות

הדרקון סיני - טיול משפחות FM

סין היא ארץ מרתקת, שהביקור בה הוא חוויה מיוחדת במינה. מה יותר נהדר מלחלוק את החוויה הזו עם כל המשפחה? הטיול המאורגן למשפחות לסין והונג קונג יאפשר לכם לחוות את הארץ הנהדרת הזו בלי דאגות. נשלב ביקורים באתרים הידועים והחשובים של סין והונג קונג לצד כיף מיוחד לילדים בפארקי השעשועים או במפגש עם בעלי חיים. ניחשף לתרבות ולהיסטוריה של סין ונהנה ממופעים, נופים וערים נהדרות.

יום 1תל אביב - בייג'ין

ניפגש בשדה התעופה בשעות הערב ונמריא בטיסת לילה של אל על לבייג'ין.

יום 2בייג'ין

לאחר הנחיתה נצא לסיור על גבי ריקשות עתיקות ברחובות בייג'ין. נוכל להתרשם מהעיר המיוחדת הזו המשלבת ישן וחדש. ניסע ברחובות צרים ועתיקים ונראה את אתריה ההיסטוריים של העיר ונוכל גם להתרשם מהחיים בבייג'ין המודרנית והתוססת. לאחר הסיור נאכל ארוחת ערב ונגיע למלון.
בערב נצא שוב, הפעם לסיור ערב בעיר. נעבור ליד כיכר טיאנאנמן, נבקר בשוק האוכל ובמדרחוב וואנג פו.

יום 3בייג'ין

נתחיל את היום בסיור בעיר. נגיע לכיכר טיאנאנמן שנבנתה במאה ה-15 בתקופת שושלת מינג. בכיכר טיאנאנמן התרחשו אירועים חשובים בהיסטוריה של סין ואנו נלמד עליהם. משם נמשיך לסיור מרתק בעיר האסורה, שהיתה מרכז השלטון של 24 קיסרים. משם נמשיך לארמון הקיץ ובו גן רחב ידיים ונבקר גם במקדש השמיים. נסיים את הסיור באחד מהשווקים הגדולים והידועים של העיר, שוק המשי או שוק הביגוד והטקסטיל.
נאכל ארוחת ערב בופה ונשוב למלון.

יום 4פארק Happy Valley, מופע

את היום שלפנינו נקדיש לבילוי משפחתי נהדר בפארק Happy Valley. בפארק נוכל ליהנות ממגוון רחב של מתקנים. אחרי שנסיים בפארק נמשיך למופע "מסכת הזהב", ונצפה באקרובטיקה, ריקודים סיניים ואפקטים מרהיבים.
ארוחת צהריים סינית או ארוחת ערב בופה.

יום 5בייג'ין, החומה הגדולה

נתחיל את היום בביקור באחד האתרים המפורסמים ביותר בעולם כולו - החומה הגדולה. החומה, שנבנתה לפני יותר מ-2,000 שנים נועדה להגן על הקיסרות הסינית מפני פלישה מכיוון צפון. נטייל על החומה ונתרשם מהמפעל ההנדסי הענקי הזה. לאחר הביקור ניסע בחזרה לבייג'ין ובדרך נעבור ליד הכפר האולימפי ואצטדיון "קן הציפור" המפורסם. לאחר שנגיע לעיר נבקר בבית חולים לרפואה סינית מסורתית.
ארוחת צהריים סינית או ערב בופה.
בערב נצא לצפות במופע קונג פו מסורתי.

יום 6שנגחאי, סיור ערב כולל שייט

היום ניפרד מבייג'ין ונצא בנסיעה ברכבת הקליע המהירה לשנגחאי. כשנגיע לעיר נצא לסיור ונבקר ברובע הצרפתי המשוחזר והיפה ובאזור הבידור שין טיאן די. נמשיך לנאנג'ינג לו, רחוב הקניות שנחשב לאחד מהעמוסים בעולם ונגיע גם לטיילת שעל גדת הנהר חואנג פו. לאחר הסיור נאכל ארוחת ערב בופה ונגיע למלון.
בערב נצא לסיור לילי בעיר, שיכלול גם שייט בנהר.

יום 7שנגחאי ופארק דיסנילנד

את היום שלפנינו נבלה בפארק דיסנילנד. נבלה באזורים השונים של הפארק, נעלה על המתקנים והפגוש את הדמויות האהובות של דיסני. כמובן שלא נחמיץ את התהלוכה הנהדרת של הדמויות מסרטי דיסני השונים. אחרי הבילוי בפארק נואכל ארוחת ערב בופה ונשוב למלון.

יום 8שנגחאי ומופע אקרובטי

היום נמשיך את הסיורים שלנו בשנגחאי. נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר ממגדל ג'ין מאו. משם נמשיך לגני יו, גנים נפלאים שיש בהם גשרים מעוצבים, מקדשים ובריכות דגים. נמשיך לביקור במקדש בודהה מאבן ירקן ונבקר גם במוזיאון לתולדות הקהילה היהודית, שהיתה הגדולה ביותר במזרח אסיה, השוכן בבית הכנסת אוהל משה. ארוחת צהריים בופה.
בערב נצא לצפות במופע אקרובטיקה.

יום 9שיאן

הבוקר נטוס לשיאן, בירתה של סין בימי שושלת טאנג. כשנגיע לעיר נצא לסיור ונבקר ברובע המוסלמי, נשוטט בסמטאות הצבעוניות שלו, נהיה בשוק המקומי ונבקר במסגד העתיק. נהנה מארוחת ערב בופה ואחריה נגיע למלון.

יום 10שיאן ואתר לוחמי הטרה קוטה

נתחיל את היום בביקור באחד מאתריה הידועים של סין - אתר לוחמי הטרה קוטה. זהו למעשה קברו של הקיסר צ'ין שה חואנג שבמתחם קברו הוצבו אלפי לוחמים בגודל אנושי, עם סוסים וכל נשק, עשויים מטרה קוטה. במהלך הסיור נצפה בסרט ונלמד על ההיסטוריה והמשמעות של האתר המיוחד הזה. משם נמשיך לפגודת אווז הפרא הגדולה, שהיתה מקור הבודהיזם בסין ונראה גם את החומה העתיקה של העיר.
בערב נהנה מארוחת בופה ומופע בסגנון שושלת טאנג.

יום 11גווילין

הבוקר ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה לגווילין. לאחר שנגיע ניסע לטייל במערת הנטיפים "חליל הסוף". משם נמשיך למלון. נאכל ארוחת ערב בופה ואחריה נצא לראות דייגים שדגים בעזרת קורמורנים.

יום 12נהר לי, יאנגשו, מופע Impression

נתחיל את היום בשייט חווייתי על נהר לי באזור יאנגשו. במהלך השייט נהנה מנוף של צוקים תלולים ונראה סירות דייגים וחקלאים המעבדים את שדותיהם. נעצור לביקור בשוק של יאנגשו ולאחר מכן נצא לסיור ברכבי מיני ואן אל הכפרים שבאזור ונתרשם מאורח חייהם של התושבים המקומיים. ארוחת ערב סינית.
בערב נצא לצפות בהופעה Impression - מופע אורקולי מרהיב בתיאטרון טבעי על רקע ההרים והנהר.

יום 13גווילין – מקאו

הבוקר נצא בנסיעה ברכבת הקליע המהירה אל שנז'ן ושם נעלה על מעבורת שאיתה נחצה את המפרץ אל מקאו, שידועה כלאס וגאס של המזרח הרחוק.
בערב נצא לסיור היכרות רגלי בעיר יחד עם מלווה הקבוצה.

יום 14מקאו - הונג קונג

אחרי ארוחת הבוקר נמשיך את הסיורים שלנו במקאו. נבקר בשרידי מקדש סנט פול ונמשיך למקדש א-מה. נגיע לכיכר ליאל סנאדו שהיתה מרכז מקאו במשך מאות שנים והיום משמשת לאירועים ציבוריים. בתום הסיור נצא בשייט על רחפת להונג קונג. כשנגיע לעיר נצא לסיור שיתחיל בתצפית מפסגת ויקטוריה. משם נמשיך למפרץ ריפולס ונגיע לכפר הדייגים אברדין ונצא לשייט על ספינת סמפן. נמשיך לביקור סבטנלי מרקט ואחר כך נגיע למלון.
בערב נצא לטייל בנתן רואד ונבקר גם בשוק הדגים.

יום 15הונג קונג - תל אביב

את הבוקר האחרון של הטיול נקדיש לשיטוט ברחוב נתן רוד, הרחוב הראשי של קואולון, העמוס בחנויות של גאדג'טים, ציוד ספורט ועוד. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה חזרה ארצה.