נגישות

לונדון עם ילדים

אתרים מומלצים לבילוי עם ילדים

מלבד חילופי משמר המלכה ומוזיאון השעווה של מדאם טוסו,שנחשבות בין האטרקציות המרכזיות שהבירה האנגלית מציעה לילדים יש עוד המון דברים שיספקו פעילות משפחתית נפלאה בעיר.
 
הגלגל הענק
גהלגל הענק London Eye הוא אחד הבילויים המשפחתיים הכי מוצלחים שאפשר לספק היום בעיר. הסיבוב נמשך חצי שעה בתאי הזכוכית השקופים מעל נהר התמזה והוא מספק חוויה מרנינה לכל אחד. הכל זז אמנם לאט מאוד, אבל התחושה שאין לתאי הגלגל דופן והגובה הרב אליו מגיעים מספקים ריגוש מפחיד בדיוק במידה הנכונה.
 
האוטובוס האדום
סיור רכוב בקומה השנייה של אוטובוס חסר גג, שחולףברחובות העיר הוא עניין משעשע וזול. למרות שספק אם בני הדור הצעיר יגלו עניין רב בהסברים ההיסטוריים והאדריכליים שמספקים מדריכי הסיורים האלה, עצם הישיבה על גג האוטובוס, בייחוד אם מתחיל לרדת גשם, יתנו תמורה מלאה לכרטיס.
 
הפארקים
הפארקים של לונדון מספקים הרבה עניין, בייחוד באזורים בהם מתגודדים ברווזים, ברבורים ושאר עופות דורסים ורעבתניים, שמחכים לרגע בו ייפול לידיהם תייר רך לב, שיחלוק עימם את הסנדוויץ' שקנה בדוכן הסמוך.
 
גן החיות
גן החיות של לונדון, בפינה הצפונית מזרחית של ריג'נטס פארק, נחשב לאחד מגני החיות היפים והמרתקים בעולם. במהלך הקיץ פותח הגן את שעריו גם בשעות הערב. החל מן ה-1 באוגוסט אפשר לבקר בו גם בין השעות שש וחצי עד עשר בערב במחיר מוזל כחוויה משפחתית.
 
חנות הצעצועים המליס
היהלום שבכתר הביקור המשפחתי בלונדון היא חנות הצעצועים המליס, ברחוב ריג'נט 188-196. החנות, שקיימת כבר כמאתיים שנה, נחשבת לחנות הצעצועים הטובה בעולם. המליס מציעה שבע קומות ענקיות של תענוג צרוף, מלאות בכל מה שילד, או מבוגר אינפנטילי יכול להעלות על דעתו. תחנת הרכבת הסמוכה היא בונד סטריט. שעות הפתיחה בימים שני עד שישי הן עשר בבוקר עד שמונה בערב. בשבת נפתחת החנות חצי שעה מוקדם יותר וביום ראשון היא פתוחה בין 12 בצהריים לשש בערב.  
 
מוזיאון המדע
שמו של מוזיאון המדע, השוכן באקזיבישן רוד, בדרום קנסינגטון קצת מטעה. למרות השם המכובד והרשמי ילדים הם קהל היעד המוצהר והמובהק של המוזיאון הנהדר הזה. הכניסה חינם, אם כי עבור חלק מן התצוגות המיוחדות כמו גם לסרטי מסך הענק משלמים בנפרד. המוזיאון פתוח מעשר בבוקר עד שש בערב.
 
מוזיאון הילדות בתנאל גרין
Bethnal Green הוא מוזיאון נפלא, עמוס בבובות, בתי בובות, דגמי רכבות ומכוניות צעצוע. הוא מתאים לכל משפחה ולכל המשפחה. המבוגרים ייהנו בו לא פחות מן הילדים. יש בו גם הרבה מאוד משחקים ישנים, ספרים, תיאטרוני בובות וצעצועים מהמאה ה-17.  הכתובת: קיימברידג' הית' רוד. תחנת הרכבת בת'נאל גרין.
 
עולם הספורט של צ'לסי
אבות ובנים חובבי כדורגל ירוו כאן נחת גם אם צ'לסי אינה הקבוצה הכי אהובה עליהם בעולם. יש במקום תיעוד של כל זכיות הקבוצה הלונדונית בתארים, תצוגות אינטראקטיביות רבות, תמונות ענק של הכוכבים הגדולים ועוד. הכתובת: Chelsea Village Fulham Road. רכבת פולהאם ברודוויי.
 
הטרוקדרו
מתחם הבידור לונדון טרוקדרו משתרע על פני שש קומות ובמרכזו פארק השעשועים פאנלנד שכולל מתקנים רבים ומשחקי וידאו משוכללים ומרתקים. זה מקום מצוין לבלות בו יום גשום עם ילדים שאינם מתעניינים בתרבות גבוהה ואוהבים ללחוץ על כפתורים.