נגישות

מדריך ורונה

מדריך ורונה

אירועים בורונה

 • 22.06.18 - 01.09.18

  פסטיבל האופרה הבינלאומי בוורונה

  הארינה של ורונה נחשבת לאחד השרידים שלמים ביותר מן האימטפריה הרומית. צפייה באופרה בארינה היא חוויה שלא שוכחים. פסטיבל האופרה הוא אחד האירועים החשובים בקיץ באיטליה וכולל מדי שנה כ-5 הפקות אופרה מהדרגה הראשונה, שמוצגות בכ-50 מופעים.

  התוכנית של 2018 כוללת את האופרות נבוקו ואאידה של ורדי, טורנדוט של פוצ'יני, כרמן של ביזה, הספר מסביליה של רוסיני ועוד. הארינה של וורונה יכולה להכיל עד 22,000 צופים שנהנים משהייה באתר היסטורי, מאקוסטיקה מצוינת ומהפקת אופרה איכותית. הפסטיבל מושך מדי שנה עשרות אלפי צופים וכדאי, לכן, לדאוג לכרטיסים זמן רב מראש.

  להמשיך לקרוא סגור
 • 13.09.18 - 16.09.18

  פסטיבל טוקטי למשחקי רחוב בורונה

  פסטיבל טוקטי למשחקי רחוב המתקיים בספטמבר בורונה מחזיר לחיים משחקי רחוב היסטוריים. הפסטיבל מתקיים במרכז העיר ובמהלכו הקהל יכול לצפות, ללמוד ולשחק במגוון של כ-40 משחקים מסורתיים.

  בכל שנה מזמינים לפסטיבל שחקנים ממדינה אורחת.

  להמשיך לקרוא סגור
 • 01.03.19 - 01.03.19

  קרנבל הניוקי בורונה

  בכל שנה ביום שישי האחרון שלפני הלנט (הצום שלפני הפסחא) ורונה חוגגת מסורת עתיקת שנים בקרנבל מיוחד במינו. קרנבל הניוקי מתקיים לזכר סיומה של מגפה שהרגה רבים מתושבי העיר בשנת 1660 ברעב ומחלות. את סיום הרעב מציינים בורונה באכילת ניוקי, המאכל העממי המקומי.

  בקרנבל משתתפים אלפי חוגגים מקומיים ומבקרים מכל העולם והאווירה בעיר בימים אלה שמחה וחגיגית. מלבד אכילת ניוקי בקרנבל אפשר ליהנות גם מתהלוכת מסיכות צבעונית מלווה במוזיקה של תזמורות מהעיר והאזור.

  להמשיך לקרוא סגור
Not Found