מדריך איטליה

מדריך איטליה

אטרקציות באיטליה

אין כמו איטליה. יש בה את כל מה שאפשר לחלום עליו ואת כל מה שהופך כל ביקור בה ללא פחות ממושלם. היסטוריה עתיקה שהותירה שרידים שמעוררים את הדימיון, ערים נפלאות מלאות בארכיטקטורה נהדרת, אמנות ואווירה, כפרים קטנים וציוריים עם בתי אבן, נופים יפיפיים של גבעות ירוקות או הרים נישאים, אגמים כחולים, חופי ים, תרבות מקומית חמה ותוססת, אוכל מעולה ויין שנחשב מהטובים בעולם. אי אפשר לא ליהנות באיטליה וכאן תמצאו את ההמלצות שלנו למקומות שלא כדאי לפספס.

רומא

בירתה של המדינה – בה אפשר לבקר באתרים ארכיאולוגיים מהחשובים בעולם, מבנים שמציגים אדריכלות מופלאה, מזרקות מים מדהימות, גנים מרשימים, אמנות איכותית, פיסול חשוב, כיכרות מרהיבות, מסעדות מצוינות, בתי קפה. אתרי דת מהחשובים בעולם כמו הוותיקן ובית כנסת מרכזי עתיק ויפה.

טוסקנה

חבל שמצפון לרומא וכולל את הערים סיינה ופירנצה. נופים יפים ורגועים. גבעות עגולות, אדריכלות מעניינת בערים עם כיכרות יפות. כרמים ותעשיית יין גדולה.

אזור מילאנו והאגמים הגדולים

צפון מזרח איטליה – מילאנו היא העיר התעשייתית הגדולה ונחשבת גם בירת עיצוב, אמנות וקניות חשובה. באזור האגמים יש את כמה מאתרי התיירות הפופולריים באיטליה, בעיקר סביב אגם גרדה.

אזור ונציה

עיר התעלות ונציה, בצפון-מזרח איטליה, היא אתר ייחודי בעולם. בימי הקרנבל בחורף ובשיא הקיץ היא צפופה מאוד אבל בשאר ימות השנה זו חוויה נהדרת.

אזור טורינו והאלפים

צפון מערב – בחורף זה מרכז סקי מצוין. בקיץ זה אזור יפה לטיולים ברגל. טורינו היא ליבה של תעשיית המכוניות האיטלקית.

אזור הרביירה האיטלקית

בצפון מערב איטליה נמצאים כמה מן החופים היפים בים התיכון, בעיקר באזור צ'ינ'קווה טרה.

אזור נפולי וחוף אמלפי

דרום איטליה – קו החוף המפורץ והיפה ביותר באיטליה ואולי באירופה. קפרי וסביבתה הם יהלום.

סיציליה

הקצה הדרומי של המגף – אמנות עתיקה, אתרים ארכיאולוגיים, פארק גיאולוגי וגעשי מעניין סביב האתנה.

מזג אוויר

rome

24°-32°
שישי 23°-32°
שבת 23°-32°
ראשון 22°-29°