נגישות

מדריך פריז

מדריך פריז

מסעדות בפריז

החוויה הקולינרית בפריז היא חלק בלתי נפרד מהטיול בעיר. יש בפריז המון מסעדות ורבות מהן ממש מצויינות. האוכל הצרפתי ידוע באיכותו בעולם כולו וכשמוסיפים לזה את האווירה הפריזאית ויין צרפתי טוב, זה ממש מושלם. אלו הן ההמלצות שלנו לכמה מן המסעדות הטובות בפריז.

ארוחה אצל החבר פייר

המסעדה L’Ami Pierre באזור הבסטיליה מתמחה באוכל דרום צרפתי, כלומר לא מעט תבלינים ושמן זית. האוכל טעים מאוד, רשימת היינות מפוארת, ואפשר לבחור מבין לא מעט סוגי בשר ודגים. בשעות הערב מנגן במקום אקורדיוניס וכל רגע נדמה שהחלומות על ערב רומנטי בפריז מתגשמים. ארוחה של שלוש מנות וכוס יין תמורת 14 יורו היא ללא ספק כדאית.הכתובת:  5 rue de la Main d'Or. מטרו: לדרו רולין.

בקתת הצדפות

La Cabane a Huitres במונפרנס נחשבת מסעדת צדפות ופירות ים מצוינת. מזה זמן היא מציעה עסקה שקשה לסרב לה – ארוחת צדפות ופירותיםב-13 יורו. זו עסקה מצוינת בעיקר בהתחשב בטריותו ובאיכותו של האוכל במקום. מי שמעדיף מעדנים אחרים יכול ליהנות כאן מפואה גרא, גבינות טובות, קרם קרמל אלוהי. בעל הבית פרנסיס ידובור הוא מאותם בעלי מסעדות שאוהבים מאוד לשוחח עם הלקוחות, לספר להם מה הם חושבים על העולם ועל בקבוק היין שבחרו ולחבק אותם בלבביות כאשר הם נפרדים לשלום. הכתובת: 4 Rue Antoine Bourdelle. טלפון 145494727. מטרו: מונפרנס. 

404 Le

ה-404 נחשבת למסעדה המרוקנית הכי טובה בפריז. יש כאן קוסקוס וטאג'ין מצוינים. לחם אניס מעולה ומנות בשר מעניינות וטעימות. המסעדה מעוצבת כבית מרוקני מסורתי והאווירה טובה. הבראנץ של יום ראשון בבוקר מומלצת במיוחד. כדאי להזמין מקום מראש. המחירים סבירים. 69,rue des Gravilliers. 

Aquarius הצמחונית

המסעדה הצמחונית הכי טובה בפריז. שוכנת כבר די הרבה שנים בלב רובע מונפרנס. האוכל אמנם צרפתי לחלוטין אבל נטול בשר או דגים וטעים מאוד. המחבר גדול והתפריט משתנה לעתים קרובות. תפריט הצהריים קבוע ומושך קהל גדול. 40 rue de Gergovie, Plaisance-Pernety

L'Eden כשרה

מסעדה כשרה וטובה בלב העיר, ליד שדרות אליזה. העיצוב מודרני והמנות קלסיות וכוללות כבד אווז לצד מנות גריל טריות וטובות. המחירים סבירים. 22 Rue du Colisee

Kavod כשרה

מסעדה צרפתית קרובה מאוד לשאנזאליזה ולשגרירות ישראל. 
הכתובת: 26  rue Jean Mermoz
טלפון: 0142256526
מטרו פרנקלין רוזוולט.

Ventura Av כשרה

מסעדה שמגישה אוכל ים תיכוני. קרובה מאוד לשער הניצחון. 
הכתובת: avenue des Ternes 98
טלפון: 0174306202
מטרו: Ternes

Pitzman כשרה

אוכל יהודי מסורתי בלב רובע המארה, לא רחוק מכמה מבתי הכנסת הנודעים ביותר של פריז. 
הכתובת: rue Pavée 8. 
טלפון: 0142711717. 
מטרו: סנט פול.
Not Found