נגישות

מדריך ברייטון

מדריך ברייטון

מידע שימושי לברייטון

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לברייטון. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין שדה תעופה בברייטון. כדי להגיע אליה יש לטוס ללונדון, אליה מגיעות בכל יום כמה טיסות ישירות מנתב"ג. הטיסה נמשכת כחמש שעות. ברייטון נמצאת במרחק של כ-85 ק"מ מלונדון והתחבורה הציבורית אליה מהירה ונוחה. בכל שעה יוצאים אוטובוסים מתחנת ויקטוריה בלונדון לברייטון, משך הנסיעה כשעתיים ו-20 דקות. רכבת לברייטון יוצאת  כל רבע שעה מתחנות ויקטוריה וקינגס קרוס בלונדון. משך הנסיעה כשעה ורבע. בתוספת של שני ליס"ט על מחיר כרטיס הרכבת אפשר לרכוש גם כרטיס PlusBus שמאפשר נסיעה בלתי מוגבלת ברשת האוטובוסים של ברייטון באותו יום.
ברייטון היא עיר לא קטנה, אבל אפשר בקלות לכסות את רובה ברגל. מי שמעדיף לא ללכת ברגל יכול לקנות כרטיס לרשת האוטובוסים של העיר. לא כדאי להגיע לעיר עם אוטו כי החניה שם יקרה.

סידורים

ישראלים המבקרים בבריטניה לא זקוקים לאשרות. אין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים נוספים.

שעון

שעתיים אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע בבריטניה הוא לירה שטרלינג (פאונד בריטי). אין בעיה למשוך כסף מכספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות בריטניה בישראל
רחוב הירקון 192, תל אביב
טלפון: 03-7251222

שגרירות ישראל בלונדון
2 Palace Green, Kensington, London W8 4QB
טלפון: 44-20-7957-9500+

מזג אוויר

ברייטון היא במהותה עיר חוף ואחת האטרקציות הגדולות שלה הוא המזח הידוע שבה. לכן עדיף לא להגיע לברייטון בחורף, אלא בין אפריל לספטמבר, אז מזג האוויר חמים ויבש יותר ומאפשר להינות ממה שיש לברייטון להציע. יש לקחת בחשבון שבשיא הקיץ עונת התיירות בשיאה, אז האתרים מתמלאים במבקרים והמחירים עולים.
Not Found