נגישות

מדריך וירג'יניה סיטי

וירג'יניה סיטי

מידע שימושי לווירג'יניה סיטי

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לווירג'יניה סיטי. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסות לוירג'יניה סיטי. כדי להגיע אליה יש לטוס לרינו, בירת מדינת נבדה, דרך יעדי ביניים בארצות הברית (לרוב עצירה בניו יורק וביעד נוסף כמו דנוור או שיקגו). אפשר גם לנסוע באוטובוס גרייהאונד מערים מרכזיות בחוף המערבי כמו סן פרנסיסקו או לוס אנג'לס.
מרינו כדאי לשכור רכב כדי לנסוע לוירג'יניה סיטי, מכיוון שהכביש עובר בנופי הרים יפים ונחמד לעצור בדרך. מרינו נוסעים על כביש 395 לכיוון דרום כ-16 קילומטר (10 מייל) ואחר כך כל כביש 341 לכיוון מזרח כ- 21 ק"מ.

סידורים

ישראלים המבקרים בארצות הברית צריכים אשרה. תהליך קבלת האשרה ארוך ומורכב ולכן רצוי להתחיל בתהליך זמן רב לפני הנסיעה ולא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת האשרה.

שעון

10 שעות אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע באצרות הברית הוא דולר אמריקני. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות ארצות הברית בישראל:
רח' הירקון 71, תל אביב
טלפון: 5197575-03
 
שגרירות ישראל בארצות הברית:
International Drive N.W 3514
וושינגטון די.סי
טלפון: 1-202-3645500

מזג אוויר

וירג'יניה סיטי היא עיר מדברית ולא יורד בה הרבה גשם. בקיץ חם ביום ונעים בלילה ובחורף קר ולעתים הטמפרטורות יורדות אל מתחת ל-0. התקופות הטובות ביותר להגיע לוירג'יניה סיטי הן עונות המעבר, ספטמבר-אוקטובר ואפריל מאי. אז הטמפרטורות ביום נוחות והלילות אמנם קרים אבל לא קפואים.