נגישות

מדריך ניו יורק

מדריך ניו יורק

קניות בניו יורק

ניו יורק היא ה-מקום לשופינג. במיוחד אם מגיעים בזמנים של סיילים, אז הקניות גם מאוד משתלמות. כיאה לעיר כמו ניו יורק, אפשר למצוא בה הכל, החל מחנויות של מעצבי העל הגדולים ועד לחנויות יד שנייה, בוטיקים קטנים או חנויות כלבו גדולות. דוכנים או שווקים, המותגים האמיתיים או חיקויים מדוייקים. כל מה שתחפשו תמצאו בניו יורק. אנחנו ממליצים על כמה מקומות לקניות שוות.

רחוב אליזבת' בנוליטה

Nolita נחשב עד לא מזמן כחלק די מוזנח של "איטליה הקטנה".כיום רחוב אליזבת' בלב נוליטה הוא אוצר בלום של בוטיקים נחשבים לחובבי תגליות. גם הרחובות הסמוכים – Mott, ו-Mulberry St.  מציעים אופנה באיכות גבוהה ומעניינת. הכיוון העכשווי נוטה לפיתוח חנויות עם התמחות בלבוש אתני. Indomix עשויה לשמש דוגמא טובה (רחוב מאלברי 232).החנות tracyFeithהיא דוגמא מלבבת נוספת (רחוב מאלברי 209). תחנות רכבת: ספרינג או פרינס ומשם צועדים מזרחה. 

רחוב המותגים הגדולים

חנות הדגל של לואי ויטון בפינת רחוב 57 והשדרה החמישית מסמנת את אחד מאזורי הקניות המפורסמים, המעניינים והיקרים בעולם. במכירות סוף העונה מציעים כאן הנחות של יותר מחמישים אחוז והפיתוי גדול. 
 

אוניקלו

Uniqlo – החנות הנהדרת של רשת האופנה היפנית מציינת עכשיו 30שנים להקמתה. העיצוב מרתק וההנחות גדולות. הכתובת: ברודוויי 546 ליד רחוב ספרינג. רכבת: ספרינג סטריט. 

בתי הכל בו

"בלומינגדיילס" מככבת בכל פעם שמכירות סוף העונה מגיחות מן המחילות (רחוב 59 ליד לקסינגטון). אם רוצים לגוון אפשרל פנות ל"בארניס" (בשדרות מדיסון 660), שרק השבוע התברר לנו שהיא בבעלות דובאי פושטת הרגל, או ל"מייסיס" (רחוב 34 ליד בורדוויי). בקצה התחתון של הסקאלה, למחירים זולים במיוחד, אפשר לבקר ב-Century 21 (רחוב קורטלנד 22, בין צ'רץ' לברודוויי).

וים בגריניץ'

VIM ברחוב ברודוויי 686. זו חנות גדולה, חלק מרשת שכמה חנויות שלה פרושות בעיר. ההתמחות העיקרית כאן היא במכנסי ג'ינס ובנעלי ספורט של המותגים הגדולים ביותר.

פורדי גירל

בגדי מעצבים לנשים בגרסאות מעניינות ובמחירים מצויינים אפשר למצואב חנות Purdy Girlברחוב תומפסון 220 (בין רחוב 3 לבליקר) ובעוד שתי חנויות, האחת סמוכה בלה גווארדיה פלייס 540 והשנייה בשדרות קולומבוס 464 (בין 82 ל-83). לשתי המעצבות, קורין ונאדין, ניסיון בניהול בוטיקים בסוהו. המטרה המוצהרת היא להביא את העיצוב והשיק הפריזאי לניו יורק. המחירים אמורים להיות שווים לכל נפש, בייחוד עכשיו, כאשר בגדי המעצבים בחנות נמכרים בחמישים אחוזי הנחה.
 

בארניס

Barneys שוכנת בשדרות מדיסון 660. הציטוט החביב על בעלי "בארניס" הוא של גיבורת "סקס והעיר הגדולה" שרה ג'סיקה פארקר שאמרה פעם בראיון ל"וניטי פייר": "אם אתה אדם טוב ועובד קשה אתה זוכה ללכת מדי פעם לקניות ב'בארניס'. זו השחיתות שלנו". כפי שאפשר להבין, קשה לדבר על מחירים זולים בבארניס, אבל בינואר הם חצי מן המחיר המקורי.
Not Found