מדריך בוסטון

מדריך בוסטון

בוסטון

בוסטון, בצפון מזרח ארצות הברית, זוכה לעתים קרובות לכינוי "העיר הכי אירופית באמריקה". יש בה עירוב מעניין של עבר, הווה ועתיד. ההיסטוריה והחדשנות משמשות בה ביחד והממדים הלא גדולים במיוחד של מרכז העיר מאפשרים למבקר בבוסטון ליהנות בזמן קצר מעיר באיכות גבוהה ומהנה.
 
בוסטון היא אחת הערים האמריקאיות הוותיקות ביותר. יש בה הייטק לצד מוזיקה, אמנות לצד מוסדות רפואה מפורסמים וכמה מן הקולג'ים האיכותיים ביותר במדינה. עיקר המוניטין התיירותי של בוסטון בא לה בזכות כמה אטרקציות מרתקות, גנים יפים ומסעדות מצוינות.
 
בוסטון הוקמה על ידי הפוריטנים, שיצאו לחפש מקום בו יוכלו לעבוד את דתם בחופשיות. במאה הבאה צמחו בבוסטון לוחמי חופש שלחמו במלחמת האזרחים. לאחר מאה נוספת הובילו המשוררים והפילוסופים של בוסטון מהפכה תרבותית והוקמו תנועות חדשות כמו התנועה לביטול העבדות, התנועה הפמיניסטית ועוד. בשנים האחרונות צמחו בבוסטון אמני אוונגארד ונפתח המרכז לאמנות עכשווית.
ההשפעה הגדולה ביותר על אופייה של העיר מגיעה כמובן ממוסדות ההשכלה המצויינים שלצידה. לאורך השנים משכו הקולג'ים והאוניברסיטאות של בוסטון אקדמאים, מדענים, פילוסופים וכותבים שתרמו רבות לתרבותה של העיר. בוסטון של היום ממשיכה למשוך אליה סטודנטים מכל רחבי העולם, הממלאים את בתי הקפה, את המועדונים, את הגלריות לאמנות ואת הפסטיבלים והירידם המתקיימים בעיר.
 
הכי יפה לבקר בבוסטון באביב כאשר גניה הרבים פורחים או בסתיו כאשר העצים נצבעים בצבעי שלכת. בקיץ כדאי להגיע בשבוע של יום העצמאות האמריקאי (המתקיים ב-4 ביולי) אז העיר חוגגת במשך שבוע שלם.

לכל מדריכי היעדים »
טיסות בוסטון

טיסה לבוסטון

07.07 - 17.07
טיסת סדירות
EL-AL
טיסות בוסטון

טיסה לבוסטון

26.06 - 10.07
טיסת סדירות
IBERIA

מזג אוויר

בוסטון

15°-32°
שישי 16°-31°
שבת 20°-29°
ראשון 16°-23°