מדריך דרום אפריקה

מדריך דרום אפריקה

דרום אפריקה

אנחנו חושבים שדרום אפריקה היא אחת המדינות הנהדרות ביותר בעולם!! כבר כשהמטוס התכונן לנחיתה בקייפטאון וראינו את העיר מלמעלה, הבנו שהגענו לאחת הערים הכי יפות שראינו. ואחרי שבילינו בה כמה ימים גילינו שהיא לא רק יפה, היא גם מעניינת ויש בה אווירה מדהימה. טיילנו ברחובות ובשווקים, ראינו מוזיאונים מצויינים, אכלנו במסעדות מעולות ובילינו בברים.
גילינו כמה היין הדרום אפריקאי מצוין כשיצאנו מקייפטאון לסיור טעימות יין בסבטלנבוש ואזור היין של דרום אפריקה. אחר כך יצאנו לטיול לאורך החוף. קוראים לזה דרך הגנים, והכביש הזה נחשב לאחת מדרכי הנוף הכי יפות בעולם. ובצדק. ראינו חופים בתוליים, יערות ולגונות. הכל כל כך יפה. והעיירות לאורך הדרך - נייזנה, ווילדרנס וסטורמס ריבר - לכל אחת אופי שונה וכל אחת יפה וכייפית בדרכה. המשכנו מזרחה לאורך החוף וגילינו דרום אפריקה עם אופי שונה לחלוטין. פתאום היא נהייתה יותר אפריקאית כזו. היינו בכפרים מסורתיים של בני קוסה וזולו, השתזפנו בחופים פראיים יפיפיים ולא מפותחים וטיילנו בהרי הדרקון (Drakensberg) הגבוהים, שפסגותיהם מושלגות. הגענו עד לקצה הכי מזרחי של דרום אפריקה, ליד הגבול עם מוזמביק ויצאנו לצלול באוקיינוס ההודי. ראינו צבי ים וכל מיני דגים צבעוניים. קיווינו לראות כריש לווייתן, אבל לא היה לנו מזל.
את הטיול המדהים בדרום אפריקה סיימנו בדרך הכי טובה שיש – בפארק קרוגר שבצפון מזרח המדינה, שם חווינו ספארי אפריקאי במיטבו וזכינו לראות את כל חמשת הגדולים (פיל, נמר, אריה, בופאלו וקרנף). ממש לפני שעלינו על הטיסה חזרה הביתה מיוהנסבורג ביקרנו במוזיאון האפרטהייד המעולה שבעיר, בו למדנו על ההיסטוריה הלא פשוטה של המדינה הזו ואחר כך גם הספקנו לסייר בסווטו, עיירת השחורים בה התחיל המאבק לשחרור השחורים של דרום אפריקה. חבל שהטיול נגמר כל כך מהר. רצינו להישאר עוד.  

לכל מדריכי היעדים »
טיסות קייפ טאון

טיסה לקייפ טאון

01.07 - 11.07
טיסת סדירות
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות יוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

03.07 - 14.07
טיסת סדירות
ETHIOPIAN AIRLINES

מזג אוויר

קייפ טאון

14°-18°
שישי 18°-18°
שבת 14°-17°
ראשון 14°-14°