חופשות קיץ

כל האפשרויות לחופשות קיץ מהנות!!

הקיץ מתקרב ומביא איתו את החופש הגדול. מצד אחד, אתם כבר שוברים את הראש איך לצלוח אותו בשלום. מצד שני, אתם מרגישים שלילדים שלכם באמת מגיע לבלות זמן איכות עם אבא ואמא. אנו באופקים משחררים אתכם מנקיפות מצפון ומציעים לכם מגוון עשיר של כתבות לצד חבילות נופש וטיולים משפחתיים בתנאים ובמחירים נוחים. קבעו עכשיו עם הילדים לאן נוסעים הקיץ...
 
 
המוזיאונים למדע ולטכנולוגיה זוכים בשנים האחרונות לפריחה עצומה ומושכים משפחות, הורים, ילדים, ובני כל הגילים. הילדים רוצים לשחק, עבור ההורים זה בילוי חינוכי מעין כמוהו, עם מצפון נקי והרגשה טובה שנובעת מן השיקול "השקענו בעתיד הילדים ובנטיות המדעיות שלהם". כמה מן המוזיאונים האלה למדע זוכים עכשיו למעמד של אטרקציות תיירות מרכזיות בערים שבהן הם ממוקמים.
 
 
לכל שוק יש צבע שונה. אחדים מתמחים בירקות, בדגים או בגבינות. יש כאלה שבאים אליהם כדי לקנות רהיטים. יש כאלה שבהם כדאי לקנות בגדים, או ספרים, אבל מכולם יוצאים עם הרגשה של תגלית ושל חוסר סיפוק גמור. אי אפשר לבחון את כל מה שמוצג בשוק גדול בשעתיים. צריך פשוט לשוב, לשוק הזה או לשוק אחר בעיר אחרת, בסוף השבוע הבא. רשימת השווקים הבולטים באירופה שמופיעה כאן היא, כמובן, חלקית מאוד והיא ממוקדת בעיקר בשווקי פשפשים.
 
 
אגמים משרים עלינו שלווה גדולה. אין בהם סערות. הגודל שלהם מוגבל. המרחב שלהם סגור בדרך כלל ומוקף לעיתים קרובות בהרים. יתרונות רבים הופכים את האגמים ליעדי חופשה וטיול מהטובים ביותר שאפשר לחלום עליהם, בייחוד כאשר הקיץ בשיאו וטבילה במים צוננים מתבקשת כל כך. 
הנה לפניכם מבחר מומלץ ביותר של כמה מן האגמים היפים ביותר שתוכלו למצוא. חלקם אפילו די קרובים.
 
 
המצוד אחר החוף המושלם הוא אינסופי. כל אחד מאיתנו רואה בעיני רוחו את החוף היפה ביותר בעולם, בו הוא יכול ליהנות מן הרוח והחופש והמים, בדרך כלל לבד או עם מעט מאוד בני אנוש אחרים. כחלק ממאמץ המיון של החופים ביפים ביותר אנו מציעים כאן 10 חופים נהדרים. אנחנו לא מתחייבים חס וחלילה שהם הכי יפים בעולם. הם יפים.
 
 
אין תחליף לחופשת החוף האמיתית, זו שמבלים על חוף הים עצמו, לא על שפת הבריכה. הטעם של המים, הריח של הים, הצבעים בשעות היום השונות, כל אלה עושים את ההבדל. לא קל אמנם למצוא חופים אידיאליים, אבל יש כאלה. רבים חושבים שהחופים הטובים ביותר הם המבודדים ביותר – ועל אלה קשה כמובן קצת לספר, אבל הנה כמה כללים שעשויים לעזור בבחירת החוף הטוב.
 
 
שחייה היא אחת הפעילויות הכי נעימות שאפשר להעלות על הדעת, ואין זה חשוב כלל איפה אתם נמצאים. בכל עיר גדולה אפשר למצוא בריכות פתחות ומקורות. הכניסה עולה בדרך כלל סכום פעוט וההנאה עצומה. 
הנה כמה הצעות לבריכות בערים הגדולות.
 
 
 

צור קשר


הרשמה לניוזלטר

-->