טיולים מאורגנים

חפש טיול מאורגן

חפש

הולנד, צרפת ובלגיה למשפחות - תאריכים ומחירים יפורסמו בקרוב

הדפס מסלול הזמן טיול
 • יום 1 - תל אביב - פריז

  נצא בטיסה מנתב"ג לבריסל. לאחר הנחיתה ניסע לפריז וכשנגיע נצא לסיור פנוראמי בעיר היפה. נראה את השדרות והמבנים המונומנטליים. בתום הסיור העברה למלון. בערב נצא לסיור הכרות רגלי.

  להמשך קריאה
 • יום 2 - פריז

  את היום שלפנינו נקדיש לסיור מודרך בעיר. נתחיל בשער הניצחון ובשדרת שאנז אליזה המפטורסמת. נמשיך בכיכר הקונקורד ובכיכר האופרה. נראה את אוניברסיטת הסורבון ואת גני לוקסמבורג. נטייל ברובע הלטיני, בגבעת מונטמרטר ועוד. בהמשך נעלה לקומה השנייה של מגדל אייפל ונשקיף ממנו על העיר והסביבה. נמשיך לשייט על נהר סיין ונראה את העיר מזווית שונה. בתום הסיור נשוב למלון.

  להמשך קריאה
 • יום 3 - דיסנילנד פריז

  לפנינו יום של כיף צרוף בדיסנילנד פריז. נבקר בארץ הפנטזיה, בארץ התגלית, ארץ ההרפתקאות וארץ הגבולות. נראה את טירת היפייפיה הנרדמת ונשוט בג'ונגל סבוך. נהנה גם מן התהלוכות המרהיבות של דמויות מסרטיו של דיסני. בתום היום החווייתי נשוב למלון.

  להמשך קריאה
 • יום 4 - פריז - ברוז' - בריסל

  הבוקר נעזוב את פריז וניסע חזרה לבלגיה, לברוז', העיר היפה החצויה תעלות. כשנגיע נצא לטייל במרכז העיר. לאחר שנסיים את הסיור ונאכל ארוחת צהריים נמשיך בנסיעה לבריסל, בירתה של בלגיה. נגיע לכיכר גראנד פאלאס המרשימה ונראה את פסל המניקן פיס (הילד המשתין), שהפך לאחד מסמלי ההיכר של העיר. בתום הסיורים נגיע למלוננו.

  להמשך קריאה
 • יום 5 - פארק ווליבי - אקווהווליבי - אמסטרדם

  הבוקר נהנה בפארק האטרקציות ווליבי, בו נוכל להשתעשע בשיט אבובים, לצנוח מגובה של 50 מטרים, לשוט בספינת פירטים ועוד המון הרפתקאות וכיף. נמשיך לפארק המים אקווהוליבי בו יש מגלשות מים, בריכות מקורות, בריכות גלים ועוד. בתום יום הפארקים הכייפי ניסע למלוננו באמסטרדם.

  להמשך קריאה
 • יום 6 - אמסטרדם - חיטהורן

  נתחיל את היום בסיור באמסטרדם במהלכו נוכל לספוג את האווירה של העיר: התעלות, הבתים הצרים והגשרים הרבים. נראה את ארמון המלכה, את כיכר דאם ואת המדרחוב המרשים בו שוכנות חנויות רבות. נבקר בבית אנה פרנק ובמוזיאון שבמקום. אחר הצהריים ניסע לטייל בחיטהורן, עיירה הבנוייה על תעלות מים. נשוט בסירות בתעלוצת המהוות את רחובותיה של העיירה.

  להמשך קריאה
 • יום 7 - מדורודם - פארק אפטלינג

  לפנינו יום נוסף שכולו כיף! נתחיל את היום במדורודם, הולנד המיניאטורית. נטייל בין דגמי טחנות הרוח, תחנת הרכבת נמל התעופה, עיירות וכפרים. נמשיך לפארק אפטלינג בו נוכל לדהור ברכבות הרים, לשוט באבובים ליהנות מעולמות קסומים ולהאזין לנגינת עוגב המונע בכוח המים. בתום הבילויים נשוב למלוננו באמסטרדם.

  להמשך קריאה
 • יום 8 - כפרי הדייגים וולנדאם וזאנסה סחאנס - תל אביב

  יום אחרון של הטיול אותו נקדיש לביקור בכפר הדייגים הציורי וולנדאם, בו נוכל ללמוד על מאבקם המתמשך של ההולנדים עם מי הים. נוכל גם להתרשם מתהליך ייצור גבינות הולנדיות ונבקר גם במפעל לייצור קבקבי עץ הולנדיים מסורתיים. משם נמשיך לביקור במרכז טחנות הרוח האופייניות להולנד. בתום הביקורים ניסע לשדה התעופה של בריסל וממנו נמצריא בטיסה חזרה ארצה. ננחת בארץ בשעות הבוקר המוקדמות של היום ה-9.

  להמשך קריאה
 • המחיר כולל:

  סיורים מודרכים: פריז, בריסל, אמסטרדם. ביקורים מיוחדים: פריז: הרובע הלטיני, שער הניצחון, כיכר הקונקורד, הבסטיליה, העפלה למגדל אייפל, שייט על נהר סיין. בילוי של יום שלם בדיסנילנד פריז. בריסל: הכיכר הגדולה, מניקין פיס. ברוז': "עיר התחרה". אמסטרדם: בית אנה פרנק, כיכר דאם, הנמל, כפר הדייגים וולנדאם, זאנסה סחאנס. חיטהורן: בילוי בעיירה על המים. בילוי בפארק ווליבי ואקווהווליבי. בילוי בהולנד המיניאטורית מדורודם. בילוי בפארק אפטלינג. טיסות שכר בתי מלון: מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים ממוזגים עם שרותים צמודים. סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית הטיול. כלכלה: ארוחת בוקר בסגנון מזנון לאורך כל הטיול. אוטובוס תיירים: ממוזג ומיוחד לקבוצה לביצוע תוכנית הטיול והעברות. מלווה ישראלי מנוסה ומקצועי מצוות אופקים מפגש קבוצה: לפני היציאה.

  להמשך קריאה
 • המחיר אינו כולל:

  הוצאות בעלות אופי אישי, ביטוח נוסעים. ט.ל.ח

  להמשך קריאה
 • תאריכי יציאה נוספים יפורסמו בהמשך.

  להמשך קריאה
 • OFK

  להמשך קריאה
-->