טיולים מיוחדים
טיול מאורגן לתאילנד
1999$
12 לילות, א. בוקר

 

טיול מאורגן לספרד - 7 ימים ברצלונה וקוסטה בראווה

ברצלונה, ספרד

RIM

מסלול הטיול

יום 1 - תל אביב - ברצלונה
נצא בטיסת בוקר לברצלונה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר שיכלול ביקורים בפלאסה אספניה, נראה את המגדלים הוונצייאניים ומשם נמשיך לפארק חואן מירו ולתצפית מהר מונטז'ואיק (הר היהודים), בו נראה גם את האיצטדיון האולימפי. נמשיך לפסאו דה גרסיה ולשדרת רמבלאס בה נטייל עד לאזור הנמל ופלאסה קולון, בה ניצב פסלו של כריסטופר קולומבוס. לינה בברצלונה. ברעב - אפשריות לצאת לסיור לילי בעיר המוארת.

יום 2 - ברצלונה 
נצא לסיור מודרך בלוויית מורה דרך מקומי. נגיע לפלאסה קטלוניה, נבקר בשוק לה בוקריה הצבעוני בו נמכרים שפע מוצרים המסודרים בצורה מופתית. ניסע לאורך שדרת פסאו דה גרסיה האופנתית ונעצור להתרשם מכנסיית לה סגרדה פמיליה, שתוכננה על ידי אדריכל המודרניזם הנודע גאודי. בנייתה של הכנסייה החלה בסוף המאה ה-19 והיא נמשכת עד ליום זה. נמשיך לביקור בפארק גואל, גם הוא תוכנן על ידי גאודי, ונראה את פסלי הקרמיקה, האבן, המוזאיקה והברזל. אחר הצהריים נמשיך בסיורינו הרגליים בעיר בלוויית מלווה הקבוצה. בערב נצא לטיול ברגל ובמטרו בשדרת הרמבלס המוארת, נלך עד לנמל הישן ונסיים בקניון מארה מגנום.

יום 3 - פיגראס - קוסטה בראווה
הבוקר ניסע לפיגראס, עיר הולדתו של האמן הנודע סלבדור דאלי, בה ממוקם המוזיאון הגדול ביותר ליצירותיו. נבקר במוזיאון. ומשם נמשיך לקוסטרה בראווה ולעיר אמפוריה בראווה, המכונה "ונציה של ספרד", בה יש עשרות תעלות ימיות מעשה ידי אדם, מרינות, וילות, יאכטות ומראות מדהימים. בסיום היום נחזור למלוננו בברצלונה.

יום 4 - ברצלונה והרובע הגותי
נצא לסיור בוקר רגלי בהדרכת מורה דרך מקומי ובתחבורה הציבורית (כלולה במחיר) כדי להעמיק את היכרותנו עם העיר. נקדיש חצי יום לסיור רגלי ברבעים העתיקים. נראה את ארמון המוזיקה שנבנה ע"י מונטנר, נמשיך לשוק סנטה קתרינה, נראה את בנייני מוזיאון פיקסו ואת כנסיית סנטה מריה דלה מר, שנמצאת ברובע בורן המתחדש. נמשיך לרובע הגותי ונבקר גם ברובע היהודי ובפלאסה נובה. נסיים את הסיור בפורט אנחל, מדרחוב הקניות המפואר. אחר הצהריים - אפשרות לבקר בקאמפ נואו, אצטדיון הבית של קבוצת בארסה, כולל ביקור במוזיאון הקבוצה.

בערב נצא בתחבורה ציבורית ליהנות מהמזרקות המוזיקליות המוארות (כפוף לזמני הפעלת המזרקות).

יום 4 - קטלוניה היהודית - ג'ירונה ובסאלו
את היום שלפנינו נקדיש למורשת היהודית בקטלוניה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בג'ירונה, עירו של הרמב"ן. נטייל בעיר ונבקר במוזיאון היהודי. משם נמשיך לבסאלו, עיירה קסומה המתאפיינת באווירה ימי ביניימית. נחצה את הגשר מעל נהר פלוביה, נבקר ברובע היהודי בו נראה שרידי מקווה טהרה ונמשיך לפלאסה מאיור, בה נראה בתים ציבוריים ופרטיים מן המאה ה-16. בסיומו של היום נחזור לברצלונה.

בערב נצא לטיול ברגל ובמטרו לאזור פורטו אולימפיקו, מרכז חיי הלילה של ברצלונה.

יום 6 - ברצלונה
את הבוקר נקדיש להמשך ביקורים בברצלונה, בלוויית מלווה הקבוצה, בתחבורה ציבורית. אחר הצהריים - מי שירצה יוכל להצטרך לטיול מיוחד לקוסטה דוראדה ול"טורס", אחד מיקבי היין הגדולים בספרד. במהלך הסיור נצפה בסרטון, ניסע ברכבת מיוחדת דרך היקב ובין הכרמים ונלמד על ההיסטוריה של המקום ועל תהליך ייצור היין בעזרת חזיון אורקולי והולגרמות. נקנח את הסיור בטעימות יין. משם נמשיך לקוסטה דוראדה ולעיירת הנופש סיג'ס, עיירה מיוחדת שבתיה לבנים ורובע עתיק מרתק. סיג'ס היתה העיירה החביבה על אצולת הממון הקטאלנית ובימי הקיץ ניתן ליהנות כאן מהטיילת הנפלאה שלחוף הים. בתום הסיור חזרה למלון בברצלונה. 

יום 7 - מונסראט - ברצלונה - תל אביב
נתחיל את היום בבוקר פנוי לסיום הביקורים והקניות בברצלונה. לאחר פינוי החדרים בשעת הצהריים ניסע למונסראט, רכס ההרים המשונן, שם נמצאת הכנסייה בה נמצא פסל המדונה השחורה, הפטרונית של ההר. בערב ניסע לנמל התעופה של ברצלונה ונצא בטיסה חזרה ארצה.

תאריכי יציאה: יעודכן בהמשך
מחיר: יעודכן בהמשך 


ליצירת קשר לחצו כאן »
המחיר כולל:

טיסות בינ"ל ופנימיות כמפורט בתוכנית.
מסי נמל והיטלי ביטחון ודלק
לינה: 6 לילות בבית מלון בברצלונה, מדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
כלכלה: ארוחות בוקר מלאות בסגנון מזהון חופשי.
כניסה וסיורים באתרים כמפורט.
תחבורה: אוטובוסי נוחים ו/או תחבורה ציבורית הכלולה במחיר.
סיור מודרך: ברצלונה. 
ביקורים ואירועים מיוחדים: ברצלונה - סיור מודרך כולל הר היהודים, פארק גואל. השוק הססגוני "לה בוקריה". סיור מודרך ברבעים העתיקים וברובע הגותי. סיור ערב רגלי בשדרות הרמבלאס המוארות. סיור ערב רגלי באזור פורטו אולימפיקו, מרכז חיי הלילה של ברצלונה. המזרקות המוזיקליות המוארות(כפוף להארת המזרקות). ג'ירונה - העיר העתיקה והמוזיאון היהודי. בסאלו – הרובע היהודי פיגראס - מוזיאון דאלי. קוסטרה בראווה - עיירת הנופש אמפוריה בראווה. מונסראט - כנסיית המדונה השחורה.
תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל (למעט סבלות).

המחיר אינו כולל
הוצאות בעלות אופי אישי.
ביטוח בריאות ומטען

ט.ל.ח

הדפסשלח לחבר
טיולים מאורגנים נוספים לספרד
טיול מאורגן לספרד - סיור חנוכה בספרד היהודית- 8 ימים
טיול ג'יפים לספרד - 7 ימים הרפתקה משפחתית בפירנאים
טיול מאורגן לספרד - קטלוניה המשפחתית - 7 ימים
טיול מאורגן לספרד - 10 ימים פואבלו אספניול - מדריד, אנדלוסיה, גיברלטר וברצלונה
טיול מאורגן לספרד - 14 יום נופים וערים באיבריה
טיול מאורגן לספרד - 12 ימים קסמי הפירנאים
 
i&m עיצוב אתרים
דרונט בניית אתרים
טיסות לאפריקה | טיסות לדרום אמריקה | טיסות לאוסטרליה | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל