טיסות לספרד

חפש טיסה

בחר תאריכים
בחר תאריך יציאה
בחר תאריך חזרה
תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
תאריך נבחר
תאריכים לא פעילים
חפש
חפש

השאירו פרטים ונחזור אליכם


טיסה לברצלונה

טיסה סדירה למדריד

 • טיסות מדריד

  מדריד $290

  19/02/18 - 22/02/18

  טיסות - סדירות  

טיסות לספרד

לספרד שני שדות תעופה בינלאומיים עיקריים. האחד, שדה התעופה ברחאס, משרת את מדריד. משך הטיסה אליו מהארץ כ- 5 וחצי שעות והוא ממוקם במרחק של 12 ק"מ בלבד ממרכז מדריד. שדה התעופה השני משרת את ברצלונה ונקרא אל פראט. משך הטיסה לברצלונה כ- 4 וחצי שעות ושדה התעופה ממוקם במרחק של 12 ק"מ מדרום-מערב לעיר. במשך כל השנה מתקיימות טיסות סדירות ישירות לברצלונה ולמדריד וכן טיסות שכר לברצלונה. בקיץ מתווספות גם טיסות שכר למדריד ולמלגה.

מחפשים טיסות משתלמות לחו"ל?
מדינה: ספרד
מטבע: אירו
שפה רשמית: ספרדית
קידומת בינלאומית: 34
הפרש שעות: מינוס שעה
משך טיסה: 4.5 שעות לברצלונה; 4.5 שעות למדריד
שדות תעופה: אל פראט ברצלונה/ברחאס מדריד
אשרות כניסה: אין צורך באשרה

ברוכים הבאים לספרד

ספרד היא ללא ספק אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם כיום. ספרד מייצרת כמחצית מכמות שמן הזית העולמית. היא ניצבת במקום השלישי בין יצרניות היין בעולם. היא אלופת העולם בכדורגל, אחד מיעדי התיירות הנחשקים ביותר, ומציעה למבקרים בה מגוון עצום בין הרים למדבר, בין האוקיינוס לים התיכון. אי אפשר לבקר בכל הארץ הענקית הזו במהלך ביקור אחד. כדאי לחלק את ההיכרות עם ספרד לכמה ביקורים באזורים שונים.

אירועים בספרד

חפש
 • 13/05/18 - 13/05/18 הגרנד פרי של ספרד

  מירוץ המכוניות מדגם פורמולה 1 של ספרד ייערך השנה ב- 13 במאי. המירוץ מתקיים ליד ברצלונה במסלול שנקרא circuit de Catalunia.

  להמשך קריאה
 • 31/05/18 - 31/05/18 קורפוס קריסטי בברצלונה

  בברצלנוה חוגגים את הקורפוס קריסטי, חג נוצרי לכבוד גופו של ישו וטקס האוכריסטה בו מקבלים המאמינים לחם ויין המסמלים את הבשר והדם של ישו, במסורת הקיימת מאז המאה ה-16 של ה"ביצה המרקדת".

  להמשך קריאה
 • 06/09/18 - 30/09/18 הביאנלה של הפלמנקו, סביליה

  סביליה נחשבת לבירה העולמית של הפלמנקו. אירוע השיא של התחום מתרחש פעם בשנתיים, כאשר חוגגים כאן את הביאנלה הגדולה של הפלמנקו. אירועי הביאנלה מתקיימים בדרך כלל במהלך חודש ספטמבר ומסתיימים בשבוע השני של אוקטובר. "חמישה שבועות של סערת רגשות" הוא הכינוי שהצמידו עיתוני אנדלוסיה לאירוע הזה.

  להמשך קריאה
-->