אתרי קניות ברומא


  • רחוב הבוטיקים הקטנים

    Via Sistina מציע כמה מן החנויות הקטנות והטובות בעיר. תחילתו של ויה סיסטינה במרומי המדרגות הספרדיות ומכאן הוא נמתח עד פיאצה ברבריני. החנויות הטובות יותר מרוכזות בחלק הסמוך למדרגות. 
   להמשך קריאה
  • רחוב המותגים המובילים

   יש כמה כאלה ברומא אבל שני הבולטים ביותר צמודים זה לזה: Via Borgognona ו- Via Condottiשאותו נוהגים לכנות "מדיסון אווניו של רומא". תחילתו של ויה קונדוטי בחלק התחתון של המדרגות הספרדיות. ארמני וידידיו מסודרים כאן בשורה, כתף לכתף.
   להמשך קריאה
  • Ferragamo

   פראגמו היא חנות הנעליים המושלמת שמוכרת גם אופנת נשים איכותית. הסגנון אלגנטי והמוניטין רב השנים נרכש בזכות העובדה שגרטה גרבו נהגה לקנות כאן את נעליה. ברוב שעות היום ממתינים לקוחות מחוץ לחנות לתורם להיכנס. ההנהלה מאפשרת כניסת לקוחות בקבוצות קטנות בלבד כדי למנוע צפיפות. הכתובת: Via Condotti 66-73
    
    
    
    
    
   להמשך קריאה
  • בתי הכלבו

   La Rinascente היא רשת בתי הכלבו הגדולה באיטליה. חנות הדגל שלהם פועלת ברומא. ההתמחות העיקרית היא אופנה לגברים ונשים ולרשת אפילו מותג אופנה משלה בשם "אלרה". הכתובת בפיאצה קולונה: 189 Via del Corso. אוטובוס 117.   
   להמשך קריאה
  • שוק פורטה פורטזה

   Porta Porteze הוא קרוב לוודאי השוק הכי מוצלח והכי פופולרי ברומא. הוא מתקיים בכל יום ראשון בבוקר. יש בו מאות דוכנים ומוכרים בהם הכל במחירים סבירים – מבגדי ערב ועד לתכשיטים ואוכל ועד לספרים עתיקים. השוק פועל ברחוב פורטה פורטזה מקביל לViale di Trastevere. 
    
    
    
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->