אמסטרדם


  • In de Keuken

   מסעדת "אין דה קוקן" היא הכל מלבד מקום רגיל, שבאים לאכול בו. העיצוב מרשים מאוד – שולחנות המסעדה המחופים במפות לבנות מוקפים בארונות ספרים שמציגים ספרי בישול מכל העולם. האווירה  אינטימית והמטבח מודרני. תחילה יש לבחור ארוחה בת שלוש, ארבע או חמש מנות (35-45 יורו לארוחה). מה תקבלו ומה תאכלו במהלך הארוחה תלוי לחלוטין ברצונו של השף. הוא שם כדי להפתיע אתכם. האיכות מצוינת ואם יש תלונות – השף עצמו מגיש את המנות לשולחן וישמח לספק הסברים. בכל שבועיים מחדש השף את התפריט, כך שקשה להשתעמם. הכתובת: Utrechtsestraat 114. טלפון: 31206167414. 
   להמשך קריאה
  • Vertigo

   אם השמש זורחת והיום יפה, ורטיגו הוא אחד המקומות הנעימים ביותר לשבת בהם באמסטרדם. הוא צופה על שבילי פארק וונדל, הפארק המרכזי בעיר, הקפה שלו מצוין והקהל במשך רוב שעות היום מורכב מחובבי קולנוע סימפטים. הסיבה פשוטה – מוזיאון הקולנוע צמוד לקפה וכשמתחיל לרדת גשם נדחקים כולם לבר של המוזיאון. הכתובת: Vondelpark 3. טלפון: 31206123021.
   להמשך קריאה
  • Door74

   הרעיון פנטסטי ומתאים ככפפה לעיר הדיסקרטית הזו. למקום שנקרא "דלת74" אין כתובת. רוצים לשתות? טלפנו, השאירו הודעה. אחר כך יאשרו ב-SMS את הזמנתכם, אם יש מקום כמובן. האישור יכלול את המיקום. המגיעים בלי הזמנה לא ייכנסו. אין על הדלת שלט, רק פעמון. עיצוב הפנים מזכיר סרטים על תקופת היובש בניו יורק – ספות שחורות, אווירה חשאית וקוקטיילים מצויינים. הטלפון ההכרחי: 31634045122. אתר דלת74 »
   להמשך קריאה
  • The Mansion

   "המנסון" הוא לא בדיוק מועדון, אלא מתחם גדול ויוקרתי, שמאפשר בילוי מגוון לערב שלם. הרעבים יכולים לאכול בשתי מסעדות אסיאתיות טובות ויקרות, הצמאים יפנו לשלושה ברים שמתמחים בקוקטיילים אקזוטיים שנחשבים לטובים בעיר והנמרצים יחוללו על רחבת ריקודים פעילה מאוד במפלס התחתון, אליה מגיעים כמה מטובי התקליטנים באמסטרדם. 
   הכתובת:  Hobbemastraat 2. טלפון: 31206166664. אתר המנסיון »
   להמשך קריאה
  • Sugarfactory

   כל מי שרקד אי פעם באמסטרדם מכיר את מועדון ה"מלקווג" הוותיק. אלא שבשנים האחרונות המקום הנכון להידחק אליו נמצא בדיוק ממול. ה"שוגרפקטורי" הוא היום המועדון האהוב בעיר שמתמחה במועדונים וזה מעיד במשהו על האיכות שלו. באופן מעניין ודי אופייני לאמסטרדם אין לו אופי מדויק. יש בו מסיבות טובות, ערבי ג'אז מעניינים, ערבי טכנו ומוזיקה אלקטרונית חזקים והקהל בא ובא ובא. הכתובת: Lijnbaansgracht 238. טלפון: 31206265006. אתר מועדון » 
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->