טיסות לאוסטרליה

חפש טיסה

בחר תאריכים
בחר תאריך יציאה
בחר תאריך חזרה
תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
תאריך נבחר
תאריכים לא פעילים
חפש
חפש

השאירו פרטים ונחזור אליכם


טיסה לאוסטרליה

 • טיסות סידני

  סידני $1584

  21/02/18 - 24/02/18

  טיסות - סדירות  

טיסה לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה

אין טיסות ישירות מישראל לאוסטרליה. יש לטוס דרך יעד ביניים, בדר"כ באסיה. משך הטיסה כ- 20 שעות. אוסטרליה עצומה ויש בה כמה שדות תעופה בינלאומיים. שדה התעופה הבינלאומי של סידני שבניו סאות' וויילס ממוקם במרחק של 8 ק"מ ממרכז העיר. זהו שדה התעופה העמוס והחשוב ביותר באוסטרליה ומשמש כנמל הבית של חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס. שדה התעופה של מלבורן שבמדינת ויקטוריה הוא השני בחשיבותו באוסטרליה והוא ממוקם במרחק של 23 ק"מ מהעיר. שדות תעופה בינלאומיים נוספים נמצאים בבריסביין, דרווין, פרת', אדלייד וקנברה הבירה.

מדינה: אוסטרליה
מטבע: דולר אוסטרלי
שפה רשמית: אנגלית
קידומת בינלאומית: 61
הפרש שעות: פלוס 9 שעות
משך טיסה: כ 20 שעות
שדות תעופה: סידני/ מלבורן/ אדלייד/ פרת'/ דרווין/ קנברה
אשרות כניסה: יש צורך באשרה

ברוכים הבאים לאוסטרליה

אוסטרליה היא יבשת ענקית. המרחבים העצומים, המגוון הנופי, התרבותי, הבוטני והזואולוגי שיש בה עשויים לספק עניין וקסם גם לטיול שנמשך כמה חודשים. חדוות החיים של האוסטרלים, אהבת הספורט, הפעילות והחיים הטובים זכו כבר למוניטין בעולם כולו. האבוריג'ינים ילידי היבשת התפרסמו בזכות עבודות האמנות המדהימות שלהם ובזכות כמה אתרים מרתקים בהם אפשר להתחקות מעט אחר תרבותם הייחודית.

אירועים באוסטרליה

חפש
 • 06/06/18 - 17/06/18 פסטיבל הקולנוע של סידני, אוסטרליה

  פסטיבל הקולנוע של סידני נמשך 12 יום וחוגג את אמנות הקולנוע על כל גווניה. במהלך הפסטיבל מוקרנים סרטים מכל העולם בקטגוריות: סרטים באורך מלא, סרטים דוקומנטרים, סרטים קצרים וסרטי אנימציה. בפסטיבל נערכת גם תחרות סרטים יוקרתית בה זוכה הסרט 'האמיץ, הנועז והחדשני ביותר'.

  להמשך קריאה
 • 23/06/18 - 23/06/18 פסטיבל קסם החורף באוסטרליה

  ברחובה הראשי של העיירה קטומבה שבהרים הכחולים של מחוז ניו סאות' וויילס שבאוסטרליה חוגגים ב-23 ביוני את קסמו של החורף עם מגוון פעילויות לכל הגילאים. אפשר להצטרף לקריאת שירה בטבע יחד עם ארוחת בוקר, לצפות בתהלוכה הגדולה של הבוקר או להירגע ליד הבמה לצלילי מוזיקה מעולה של אמנים מקומיים ומרחבי העולם.

  להמשך קריאה
 • 28/07/18 - 28/07/18 מרתון שטח באוסטרליה

  אזורי הפרא העצומים של אוסטרליה קרואים בפי המקומיים outback. מי שרוצה לאתגר את עצמו במרתון מיוחד בנופים מרהיבים של אתרי הטבע המפורסמים ביותר של אוסטרליה, אולורו והאולגאס, מוזמן להשתתף במרתון ב-outback האוסטרלי. הסביבה המדברית של הטריטוריה הצפונית מספקת לרצים בוקר קריר, אוויר צח ומסלול מאתגר שחלקים ממנו הם עם חול רך.

  להמשך קריאה
-->