טיסות לאוסטרליה

חפש טיסה

בחר תאריכים
בחר תאריך יציאה
בחר תאריך חזרה
תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
תאריך נבחר
תאריכים לא פעילים
חפש
חפש

השאירו פרטים ונחזור אליכם


טיסה לאוסטרליה

 • טיסות סידני

  סידני $1390

  03/12/17 - 11/12/17

  טיסות - סדירות  

טיסה לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה

אין טיסות ישירות מישראל לאוסטרליה. יש לטוס דרך יעד ביניים, בדר"כ באסיה. משך הטיסה כ- 20 שעות. אוסטרליה עצומה ויש בה כמה שדות תעופה בינלאומיים. שדה התעופה הבינלאומי של סידני שבניו סאות' וויילס ממוקם במרחק של 8 ק"מ ממרכז העיר. זהו שדה התעופה העמוס והחשוב ביותר באוסטרליה ומשמש כנמל הבית של חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס. שדה התעופה של מלבורן שבמדינת ויקטוריה הוא השני בחשיבותו באוסטרליה והוא ממוקם במרחק של 23 ק"מ מהעיר. שדות תעופה בינלאומיים נוספים נמצאים בבריסביין, דרווין, פרת', אדלייד וקנברה הבירה.

מדינה: אוסטרליה
מטבע: דולר אוסטרלי
שפה רשמית: אנגלית
קידומת בינלאומית: 61
הפרש שעות: פלוס 9 שעות
משך טיסה: כ 20 שעות
שדות תעופה: סידני/ מלבורן/ אדלייד/ פרת'/ דרווין/ קנברה
אשרות כניסה: יש צורך באשרה

ברוכים הבאים לאוסטרליה

אוסטרליה היא יבשת ענקית. המרחבים העצומים, המגוון הנופי, התרבותי, הבוטני והזואולוגי שיש בה עשויים לספק עניין וקסם גם לטיול שנמשך כמה חודשים. חדוות החיים של האוסטרלים, אהבת הספורט, הפעילות והחיים הטובים זכו כבר למוניטין בעולם כולו. האבוריג'ינים ילידי היבשת התפרסמו בזכות עבודות האמנות המדהימות שלהם ובזכות כמה אתרים מרתקים בהם אפשר להתחקות מעט אחר תרבותם הייחודית.

אירועים באוסטרליה

חפש
 • 27/12/17 - 01/01/18 פסטיבל וודפורד, קווינסלנד

  פסטיבל וודפורד הוא פסטיבל פולקלור שמתקיים מדי שנה בעיצומו של הקיץ האוסטרלי בעיר ששוכנת 70 קילומטר מבריסביין בחבל קווינסלנד. הפסטיבל מתקיים באופן מסורתי מ-27 בדצמבר עד 1 בינואר ונחשב לאחד מאירועים התרבות החשובים באוסטרליה.

  להמשך קריאה
 • 31/12/17 - 01/01/18 חגיגות ראש השנה האזרחית בסידני

  חגיגות ראש השנה האזרחית בסידני נחשבות לבין המרהיבות בעולם כולו. עיקר הפעילות מתרכזת באזור נמל סידני היפייפה וגשר הנמל שמהווים רקע הולם לתצוגת זיקוקים מרשימה.

  להמשך קריאה
-->