הודו

הודו


  • הגעה

   חברת אל על מפעילה טיסות ישירות מישראל למומבאי (בומביי) או דלהי. אפשר גם לטוס לבומביי או לניו דלהי בטיסה עם עצירת ביניים באירופה או במזרח התיכון. לניו דלהי אפשר לטוס בטיסת המשך מבומביי.
    
   נוח להתנייד ברחבי הודו באוטובוס או ברכבת. האוטובוס הוא הדרך הזולה ביותר להגיע ממקום למקום, אך הרכבת נוחה יותר לנסיעות ארוכות. ישנם כמה סוגי אוטובוסים מכל מיני רמות, החל באוטובוסים ממשלתיים פשוטים וכלה באוטובוסים דה לוקס. ברכבת אפשר לקנות כרטיסית למחלקה ראשונה, שנייה או שלישית.
    
    
   להמשך קריאה
  • סידורים

   ישראלים הטסים להודו זקוקים לאשרה. את האשרה יש להוציא מראש בשגרירות הודו בתל אביב . יש לבדוק במרפאות למטיילים אם לגבי חיסונים לפני נסיעה להודו.
    
   להמשך קריאה
  • שעון

   3.5 שעות לפני שעון ישראל.
   להמשך קריאה
  • כסף

   המטבע בהודו הוא רופי. מכונות כספומט נפוצות ברוב הערים הבינוניות והגדולות בהודו, אבל כדאי גם להביא כסף מזומן, כי לעתים הכספומט מקולקל או לא עובד בגלל הפסקת חשמל. החלפות מטבע בהודו נעשות רק עם הצגת דרכון. מכונות הכספומט מקבלות כרטיסי ויזה ומסטרכארד. השימוש בכרטיסי אשראי נהיה יותר ויותר נפוץ בחנויות, מסעדות ברמה גבוהה ובמלונות מרמה בינונית וגבוהה. ניתן לשלם בכרטיס אשראי על כרטיסי טיסה ועל כרטיסים לרכבת. חשוב לדעת שלעתים יש תרמיות הקשורות לכרטיסי אשראי וכדאי להיות ערניים.
    
    
   להמשך קריאה
  • שגרירויות

   שגרירות הודו בישראל
   רח' הירקון 140, ת"א
   03-5291999
    
   שגרירות ישראל בהודו
   Aurngzeb Road 3
   ניו דלהי
   91-11-30414500
   להמשך קריאה
  • מזג אוויר

   הודו היא מדינה ענקית ותנאי האקלים בצפון לא דומים בכלל לאלה שבדרום. בעיקרון יש שלוש עונות בהודו – חמה, רטובה וקרירה. כדאי לשים לב לתנאי מזג האוויר באזור בהודו אליו רוצים להגיע ולתכנן את הטיול בהתאם. העונה הנעימה ביותר לביקור ברוב חלקי המדינה היא העונה הקרירה, בין נובמבר עד לאמצע פברואר. הקיץ, שהוא העונה החמה ועונת המונסון, הוא זמן טוב לטיול באזורי ההימלאיה שבצפון הודו.
    
   להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם


הרשמה לניוזלטר

-->