סקי באיטליה

סקי באיטליה

אתרי הסקי באיטליה מציעים לגולשים שילוב מנצח – הרים גבוהים, אתרים חדשניים, מצוידים ומתאימים לכל הרמות לצד האווירה והאוכל האיטלקיים, שמושכים רבים וגורמים להם להעדיף לגלוש דווקא בפסגות של ארץ המגף.  
 
סלה רונדה
בראש רשימת אתרי הסקי הבולטים באיטליה מופיע סלה רונדה (Sella Ronda), שרבים מכנים "אתר הסקי עם הנופים היפים ביותר בעולם". סלה רונדה הוא חלק ממרחב סקי ענק שנקרא "דולומיטי סופר-סקי". המרחב כולל 44 אתרים, שישה מהם באוסטריה, ארבעים מעליות ומסלולי גלישה באורך 1200 קילומטר. בסלה רונדה האיטלקי מסלולים באורך 460 קילומטרים והמסלול המפורסם ביותר באתר, שגם מעניק למקום את שמו הוא מסלול מעגלי שאורכו 23 קילומטרים מענגים במיוחד. לאורכו שוכנים כמה מהכפרים המפורסמים של האזור – Canazei, Campitello, Colfosco. הטיסה למילנו. 
 
ואל גרדנה
אתר הסקי ואל גרדה (Val Gardena) בהרי הדולומיטים מורכב משלושה אתרים: אורטיזי (Ortisei), סנטה כריסטינה (Santa Cristina) וסלבה גרדנה (Selva Gardena). השניים האחרונים הם חלק ממתחם הגלישה של סלה רונדה. אורך המסלולים בוואל גרדנה 175 קילומטר. זה אתר פופולרי עם מגוון מסלולים מעניינים ובדרך כלל יש בו כמויות שלג גדולות. 
האתר מיועד בעיקר לגולשים בינוניים או מתקדמים. הוא אינו מיועד למתחילים. 
 
פאסו טונאלה
אזור איטלקי פופולרי נוסף הוא מעבר טונאלה (Passo Tonale), מצפון לבולצאנו, אידיאלי לגולשים מתחילים או למי שדבק באלפים. במקום מסלולים בגובה ממוצע של 2200 מטר ופעילות שלאחר הסקי ברמה גבוהה.
פאסו טונלה הוא אחד מאתרי הסקי הגבוהים ביותר באיטליה והגבוה ביותר בהרי הדולומיטים. מסלולי הגלישה באתר מתאימים במיוחד לגולשים מתחילים ובינוניים האתר נחשב מתאים מביוחד למשפחות שמגיעות עם ילדים.
 
צ'רוויניה
צ'רוויניה (Cervinia), בקצה עמק אאוסטה, הו אחד מאתרי האלפים הטובים ביותר באיטליה. יש בו מסלולי גלישה רחבים וקישור ישיר, שמאפשר לגולשים להגיע לצרמאט בצידו השווייצרי של הגבול. האתרי מתאים בעיקר לגולשים מתחילים. פארק השלג של צ'רוויניה נחשב לטוב באיטליה. 
 
 
קורטינה ד'אמפזו
קורטינה ד'אמפזו (Cortina d'Ampezzo) הוא בלי ספק האתר הכי יוקרתי והכי מפורסם באיטליה. זה מסוג המקומות שכוכבי הקולנוע מגיעים אליהם כדי לראות וליראות. אורך המסלולים 140 קילומטרים והאתר מחולק לשלושה אזורי סקי. הוא מתאים לגולשים מתחילים ולגולשים ברמה בינונית. 
העיירה קורטינה מציעה אינספור בילויים, מסעדות מצוינות, מכוני ספא לפעילות של אחרי הסקי ובריכות נהדרות. ונציה שוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד וגם זה פיתוי לא קטן.
 
מעוניינים לקרוא עוד על יעדים באיטליה? לחצו כאן »