זה הטיול שחלמתם עליו? צרו קשר

פלאי אמריקה - טיולי משפחות לשומרי מסורת

פלאי אמריקה - טיול משפחות לשומרי מסורת

טיול משפחתי לחוף המזרחי בארה"ב יפגיש אותנו עם מיטב הבילויים והחוויות. במהלך המסע נבקר בפארקי שעשועים מלאי הרפתקאות ואדרנלין, באתרים מפורסמים כמו וושינגטון הבירה, חבל האמיש ומפעל הרשי, מפלי הניאגרה ואפילו נטעם טעימה קטנה מטורונטו שבקנדה. לא נפסח כמובן על ניו יורק ונהנה מכל מה שיש לעיר התוססת להציע. את הטיול נסיים באורלנדו שבפלורידה - ממלכת השעשועים והבילויים הגדולה בארה"ב ומשם נשוב חזרה ארצה.

יום 1תל אביב - ניו יורק

נמריא מנתב"ג אל "התפוח הגדול" – העיר ניו יורק. נבקר בציון קברו של הרבי מלובביץ' בקווינס ולאחר מכן נבקר במרכז חב"ד העולמי שהיה ביתו של הרבי מלובביץ'. נמשיך למרכז התוסס במנהטן ולאחר ההעברה לבית המלון נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית. בערב - יציאה למרכז מנהטן לאזור כיכר טיימס, שדרות ברודווי ועוד.

יום 2ניו יורק

נפתח את היום בסיור באזור התחתון של מנהטן. נעבור באיזור וול סטריט ונראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, נעצור בגראונד זירו ונערוך תצפית על פסל החירות וגשריה המפורסמים של ניו יורק – גשר מנהטן וגשר ברוקלין. לאחר מכן נמשיך ונראה את הצ'יינה טאון, את בניין האו"ם ונמשיך אל השדרה החמישית, מרכז רוקפלר והטיימס סקוור. נראה גם את מגדל טראמפ העולמי ואת הריאה הירוקה של העיר - הסנטראל פארק. כמו כן נערוך תצפית מגורד השחקים המפורסם ואחד מסמליה של העיר, האמפייר סטייט בילדינג.
בערב – ארוחת ערב במסעדה מקומית ולאחריה נוכל בלוויית מלווה הקבוצה להמשיך לסיור בעיר השוקקת.

יום 3פילדלפיה, וושינגטון

ניסע לביקור בפילדלפיה, עיר אהבת האחים וערש החירות האמריקאית. בין השאר נוכל לראות את אולם העצמאות בו נכתבה חוקת ארה"ב. משם נמשיך לבירת ארה"ב – העיר וושינגטון. נצא לסיור בו נראה את הבית הלבן, את בניין הקפיטול, המוניומנטים והמבנים ההיסטוריים של העיר. נראה את יד לינקולן, מצבת הנשיא ג'פרסון, ואת אנדרטת ויטנאם, המוקדשת לחללי המלחמה. נסיים בביקור במוזיאון החלל, שם נצא למסע מיוחד בסרט התלת מימדי – "מסע אל הכוכבים". ניסע למלון, להכנות לשבת, תפילה, וסעודת שבת.

יום 4וושינגטון

לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי בלוויית מלווה הקבוצה ברובע ג'ורג'טאון שעל גדות נהר הפוטומק.

יום 5חבל האמיש, מפעל הרשי

נצא ליום טיול בפנסילבניה. ניסע לחבל האמיש, שם איכרים משמרים את אורח חייהם מזה מאות שנים וחיים ללא מים זורמים וחשמל ועדיין נוסעים בכרכרות רתומות לסוסים. אחר כך נמשיך לחוויה מתוקה במיוחד בממלכת השוקולד – מפעל הרשי, שם נלמד על תהליך ייצור השוקולד. נסיים את היום במלון באזור.

יום 6ווטקינס גלן, מפלי הניאגרה

ניסע דרך הנופים המרהיבים של עמק הנהר טיוגה ונבקר במפלי המים המפורסמים בפנסילבניה - ווטקינס גלן, הנמצאים באזור אגמי האצבעות. נמשיך לגבול קנדה ולמלון במפלי הניאגרה. בערב נצא לסיור רגלי אל המפלים המוארים.

יום 7מפלי ניאגרה, ניאגרה און דה לייק, טורונטו

נצא לביקור במפלי הניאגרה, שם נראה את מפלי הפרסה ושעון הפרחים ונצטרף לשייט מיוחד אל המפלים. בהמשך נגיע לעיירה הקסומה "ניאגרה און דה לייק", עיירה המלאה ברחובות ציוריים ובתים מיוחדים והיסטוריים.
אחה"צ – נגיע לטורונטו ונצא לסיור בעיר המקסימה השוכנת על גדות אגם אונטריו. נראה את בניין הפרלמנט המרשים של חבל אונטריו, את בית העירייה החדש והמיוחד, וגם את מגדל סי.אן המפורסם – המגדל הקנדי הלאומי המתנשא לגובה של כ-550 מטר. נבקר גם במרכז איטון, מרכז קניות מרשים השוכן במבנה זכוכית ובו מבחר אינסופי של חנויות ומסעדות. בתום הסיור נחזור למלון.

יום 8אורלנדו

נחצה את הגבול לארה"ב ונטוס לאורלנדו, פלורידה – ממלכת השעשועים ומרכז הבילויים הגדול בארה"ב. לאחר ארוחת הערב נצא לסיור רגלי.

יום 9דיסניוורלד - ממלכת הקסם

יום שלם של בילויים וחוויות בממלכת הקסם של דיסני - הדיסניוורלד. נפגוש בדמויות המוכרות והאהובות של דיסני – מיקי מאוס, דונאלד דאק, גופי ופלוטו. נצא למסע לארץ המחר וארץ ההרפתקאות, נתפעל מארץ הפנטזיות ולא נפסח על ביקור בארץ החלוצים.

יום 10מרכז אפקוט

יום בילוי מלא וגדוש במרכז העתידני "אפקוט". נחזה בטכנולוגיות מפתיעות ב"ביתן התגליות", נערוך מסע במרחבי הזמן ב"עולם העתיד", ונבקר בביתני המדינות מכל העולם אשר יציגו מופעים שונים.
נחזור למלון בזמן להכנות לשבת, תפילה וסעודת שבת.

יום 11אורלנדו

לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא בלוויית מלווה הקבוצה לסיור רגלי בסביבה.

יום 12אי ההרפתקאות ועולם הקסמים של הארי פוטר

נצא ליום בילוי מלא הנאה באי ההרפתקאות. נבקר באי הלגונה, שם מחכים לנו מתקן הנפילה בסירות ומתקן הרפסודות של פופאי ופלוטו. נמשיך לאי גיבורי העל, בו נוכל לעלות לרכבת ההרים של הענק הירוק, מתקן נפילת הפחד של דוקטור דום, ומתקן ההרפתקאות המדהימות של ספיידרמן. לא נפסח גם על פארק היורה ונצא בשייט רפטינג בין הדינוזאורים היוצאים מכלל שליטה. עולם הקסמים של הארי פוטר גם הוא יחכה לנו ובמרכזו טירת הוגוורטס ומתקנים מיוחדים כמו "הארי פוטר והמסע האסור", "מסע ההיפוגריף" ו"אתגר הדרקון". נחזור בערב למלון מלאי חוויות.

יום 13אורלנדו – תל אביב

ניסע לנמל התעופה ומשם נמריא בטיסה דרך ניו יורק חזרה ארצה.

יום 14תל אביב

נחיתה בנתב"ג, מלאים בחוויות מטיול משפחתי מהנה בארה"ב.