זה הטיול שחלמתם עליו? צרו קשר

עולם האגדות - טיול משפחות

עולם האגדות - טיול משפחות FW

טיול משפחתי לגרמניה ושווייץ יפגיש אותנו עם מגוון חוויות ואטרקציות מיוחדות. נצא למסע החוצה בין ערים תוססות, נופים מרהיבי עין, פארקי שעשועים מיוחדים וכפרים ציוריים ושלווים. במהלך הטיול נבקר בעיירות וכפרים מקסימים, נערוך תצפיות על נופים עוצרי נשימה, ולא נפסח על ערים שוקקות ופארקי שעשועים מלאי חוויות ואדרנלין. נבקר בערים מרכזיות כמו באזל, ציריך, לוצרן ושטרסבורג, ובאתרים מעניינים ועתירי חוויות כמו אירופה פארק, המגלשה האלפינית ביער השחור, טיטיזיי, מיירינגן וקניון נהר הארה, אינטרלקן ומפלי טרומלבאך. נסיים את הטיול בציריך ונשוב ארצה מבאזל.

יום 1תל אביב – באזל, קולמר, שטרסבורג

ניפגש בנתב"ג ונמריא לבאזל. לאחר הנחיתה ניסע לקולמר, עיר עתיקה הידועה במדרחוב הגדול שבמרכזה, שהוא מעין מוזיאון פתוח. נראה את "ונציה הקטנה", את בתי העץ והפרחים המרהיבים שבעיר, וגם את העתק פסל החירות שהוצב לכבודו של הפסל יליד קולמר, פרדריק אוגוסט ברתולדי, אשר עיצב אותו. לאחר מכן נמשיך לשטרסבורג, בירת חבל אלזאס ואחת משלוש הבירות של האיחוד האירופי. נסייר בעיר ונראה את קתדראלת נוטרדאם, מבנה גותי מרשים ועצום מאבן אדומה שנחצבה בהרי הווג' הסמוכים ומעוטר בדמויות מהתנ"ך ומהברית החדשה. נמשיך לסיור ברובע הציורי "צרפת הקטנה" - רובע יפיפה ובו תעלות מים, בתי קפה, בתים מקסימים וחנויות מזכרות. לקראת ערב נגיע למלון באזור קרלסרוהה.

יום 2טריברג, מפלי טריברג, פרייבורג

נצא לביקור בטריברג, עיירה מקסימה וציורית המלאה במפלי מים, ונתרשם מחנויות המזכרות המציעות עבודות עץ וכמובן שעוני קוקייה מרהיבי עין. נבקר במפלי טריברג הנחשבים למפלי המים הגבוהים בגרמניה ונמשיך לפרייבורג, בירת היער השחור - עיר אוניברסיטאית מלאת חיים המשופעת במסעדות, בתי קפה ומקומות בילוי. נראה את הכיכרות השוקקות ראטהאוז ומינסטר, את בית הכנסת עם האנדרטה המעניינת שבחזיתו ואת הקתדראלה הגותית הגדולה והמרשימה. בסיום היום נחזור למלון.

יום 3אירופה פארק

נצא ליום מלא חוויות באחת האטרקציות המיוחדות באירופה – אירופה פארק. זהו פארק המחולק לחמישה עשר אזורים שונים, הקרויים על שמן של ארצות או מחוזות באירופה. נשוטט לנו בין ה"ארצות" השונות המציעות מגוון מאכלים מסורתיים ומתקנים מיוחדים כמו ספינת פיראטים מתנדנדת, קרוסלות, מתקני ושעשועי מים, מסלולי מרוצים, שייט רפסודות, מגלשות מים, רכבות הרים ועוד. בסיומו של יום עתיר הנאה נשוב למלון.

יום 4מגלשה אלפינית, טיטיזיי

הבוקר ניסע לבקר באחת האטרקציות הפופולאריות ביער השחור – מגלשת הרים אלפינית. מדובר במגלשה מלהיבה ומיוחדת, המתפרסת על כמעט 3 קילומטרים של סיבובים ופיתולים מלאי אדרנלין. נעלה ברכבל אל נקודת המוצא ונגלוש במגלשה את כל הדרך למטה. משם נמשיך לטיטיזיי, עיירה ציורית הקרויה על שם טיטוס, אשר האגדה מספרת כי טבל באגם כאשר שימש בתפקיד המושל הצבאי של האימפריה הרומית. נצא לשייט מהנה באגם הציורי ולקראת ערב נחזור למלון.

יום 5באזל, ציריך

בבוקר נשים פנינו אל באזל, עיר יפיפייה השוכנת במפגש הגבולות בין שוויץ, צרפת וגרמניה ובה החל חוזה המדינה בנימין זאב הרצל את מימוש החלום למדינה יהודית. נסייר בעיר התוססת השוכנת משני צידי נהר הריין, נראה את כיכר השוק, את בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מיוחד וכמובן שלא נחמיץ את המרפסת המפורסמת במלון "שלושת המלכים" ממנה השקיף הרצל על הנהר וחזה את מדינת היהודים בעת הקונגרס הציוני החמישי.
אחה"צ – אפשרות להצטרף (בתשלום) לביקור באלפמארה - פארק מים מהגדולים והטובים באירופה, הכולל מגוון גדול של בריכות מים, ביניהן בריכות חיצוניות, בריכות מקורות, בריכת אבובים ובריכת גלים. לינה באזור ציריך.

יום 6מיירינגן וקניון נהר הארה, אינטרלקן, מפלי טרומלבאך

בבוקר ניסע לעיירה מיירינגן ונבקר בקניון נהר הארה, אחד האתרים המיוחדים באזור. במשך אלפי שנים יצר הנהר תוך פילוס דרכו בסלעים קניון מרשים שקירותיו התלולים מתנשאים עד לגובה של כ-180 מ'. נטייל לאורך המסלול על גשרוני עץ ונעקוב אחר זרימת המים הגועשים. משם נמשיך לאינטרלקן, עיירת נופש יוקרתית השוכנת בין שני אגמים – ברינז וטון. לאחר סיור בעיירה נמשיך לעמק לאוטברונן. נבקר במפלי טרומלבאך, תופעת טבע מרהיבה של מפלי מים ספירליים הזורמים בשצף בתוך מעבה ההר. בסיום היום נחזור למלון.

יום 7לוצרן (טיטליס), ציריך

בבוקר נשים פעמינו לכיוון לוצרן, בירתה התיירותית של שווייץ. נבקר בגן הקרחונים המרשים בו נראה את פסל "האריה הגוסס", נסייר בעיר העתיקה ולא נפסח על גשר העץ הידוע - סימלה של לוצרן על גדות האגם. בהמשך אפשרות להצטרף (בתשלום) לטיול לאנגלברג, לחווייה נהדרת בפסגתו המושלגת של הר הטיטליס, המתנשאת לגובה של כ-3000 מ', אליה מעפילים ב-3 רכבלים. בין היתר נוכל לגלוש באבובים במורד המושלג, לבקר במערת הקרחון וליהנות מאטרקציית גשר המצוקים. לקראת ערב נחזור למלון.

יום 8באזל – תל אביב

נצא בבוקר לנמל התעופה של באזל, ממנו נשוב בטיסה חזרה ארצה.