זה הטיול שחלמתם עליו? צרו קשר

טיול לסין - ממלכת המזרח

טיול לסין - ממלכת המזרח FC

סין היא מדינה מרתקת. יש בה שילוב של ישן וחדש, מסורת מול קידמה. יש בה ערים מרתקות, נופים נפלאים ותרבות מיוחדת. בטיול שלנו לסין נבקר בערים נהדרות כמו בייג'ין ושנגחאי, נראה אתרים היסטוריים כמו החומה הסינית וחיילי הטרה קוטה בשיאן, נטייל בשמורות טבע יפייפיות בסוג'ו, בגוילין ויאנגשו ונבקר בכפרים בהם נוכל לספוג קצת מאורח החיים הסיני המסורתי. את הטיול נקנח במקאו ובהונג קונג, שתי ערים מרתקות.

יום 1תל אביב - בייג'ין

ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסת לילה של אל על לבייג'ין

יום 2בייג'ין

לאחר הנחיתה ניסע לבייג'ין ונצא לסיור ריקשות בעיר. בייג'ין היא עיר מרתקת של ניגודים, מצד אחד עיר עתיקה ומצד שני אחת הערים המודרניות והמתקדמות בסין. ניסע ברחובות וסמטאות העיר ונוכל להתרשם ממנה. לאחר שנאכל ארוחת ערב בופה נגיע למלון שלנו.
בערב נצא לסיור נוסף בעיר במהלכו נעבור ליד כיכר טיאנאנמן ונגיע למדרחוב וואנג פו ג'ין ולשוק האוכל.

יום 3בייג'ין, מופע מסכת הזהב

את היום שלפנינו נקדיש להמשך היכרות עם בייג'ין, בירתה של סין. נתחיל את הסיור שלנו בכיכר טיאנאנמן, שנבנתה יחד עם העיר האסורה במאה ה-15, ומאז שימשה זירה להתרחשויות חשובות בהיסטוריה הסינית. מניכנס לעיר האסורה, ש שימשה כמרכז השילטוני בימי שושלת מינג וצ'ינג ונסייר בה. לאחר מכן נמשיך לארמון הקיץ ונשוטט בגניו היפים. נסיים את הסיור במקדש השמיים ששימש את קיסרי סין בטקסי פולחן דתיים. נאכל ארוחת ערב בופה ונשוב למלון.
בערב נצא לצפות במופע מסכת הזהב, המשלב ריקודים סיניים, אקרובטיקה ואפקטים מרשימים.

יום 4החומה הגדולה, מופע קונג פו

את חציו הראשון של היום נבלה על החומה הגדולה. החומה הגדולה של סין נבנתה לפני יותר מ-2,000 שנה ונועדה להגן על הקיסרות מפני פלישות מצפון. גם היום החומה היא אחד המבנים מעשה ידי אדם המרשימים בעולם. אחרי הסיור בחומה נצא בנסיעה חזרה לעיר ובדרך נעבור ליד הפארק האולימפי ונראה את אצטדיון קן הציפור במפורסם. לאחר שנגיע לעיר ניסע לביקור בבית חולים לרפואה סינית מסורתית.
ארוחת צהריים סינית או ארוחת ערב בופה.
בערב נצא לראות מופע קונג פו מסורתי.

יום 5סוז'ו

נתחיל את היום בנסיעה חווייתית ברכבת הקליע המהירה לסוז'ו (סבלות בתחנת הרכבת של בייג'ין כלולה, בסוז'ו אין שירותי סבלות). לאחר שנגיע לסוז'ו ניסע לטיול בגבעת הנמר ובגניה הנהדרים. משם נמשיך לביקור במפעל לטוויית משי. לאחר ארוחת ערב בסגנון בופה נגיע למלון.
בערב נצא לראות מופעי פולקלור בגן הדייג.

יום 6ז'וג'יאג'או, שנגחאי

הבוקר נבקר בגן המנהלן העניו ואחר כך ניסע לז'וג'יאג'או, עיירה יפייה שקיימת קרוב ל-2,000 ומתייחדת בתעלות המים שלה. נשוט בסירת סמפן בתעלות העיירה ונראה את גניה, רחובותיה ואת הגשרים העתיקים החוצים את התעלות. משם נמשיך בנסיעה לשנגחאי ולאחר ארוחת ערב בופה נגיע למלון.
מי שירצה יוכל להצטרף לסיור לילי בשנגחאי המוארת. הסיור כולל גם שייט בנהר חואנג פו.

יום 7שנגחאי, מופע אקרובטי

את היום שלפנינו נקדיש להכרת העיר שנגחאי. נתחיל בטיול בגני יו שיש בהם פגודות יפות, בריכות דגים וגשרים יפים. נמשיך לביקור במקדש בודהה מאבן ירקן וממנו נמשיך לבית הכנסת אוהל משה, שמשמש כיום כמוזיאון לתולדות הקהילה היהודית של שנגחאי, שהיתה הגדולה במזרח אסיה. לאחר שנאכל ארוחת צהריים בופה נמשיך בסיור שלנו. נגיע לרובע הצרפתי ולאזור הבילויים של העיר בשין טיאן די. נעלה למגדל ג'ין מאו ונערוך תצפית על העיר ואחר כך נגיע גם לגדות נהר חואנג פו ולרחוב נאנג'ינג לו, שנחשב לאחד מרחובות הקניות העמוסים בעולם.
בערב נצא לצפות במופע אקרובטיקה.

יום 8שיאן

הבוקר ניפרד משנגחאי ונצא בטיסה לשיאן, ששימשה כבירת סין בימי שושלת טאנג. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר ונגיע לרובע המוסלמי שלה. נשוטט בסמטאות הצבעוניות של הרובע ונבקר במסגד העתיק. לאחר ארוחת הערב בסגנון בופה נגיע למלון.

יום 9שיאן ואתר לוחמי הטרה קוטה

היום נבקר באחד האתרים הארכיאולוגים המרשימים והחשובים בעולם - אתר לוחמי הטרה קוטה. זהו למעשה קברו של הקיסר צ'ין שה חואנג מהמאה ה-3 לפני הספירה. צבא פסלי החיילים העשויים מטרה קוטה בגודל טבעי נקבר יחד עם הקיסר על מנת שיוכלו להגן עליו בגלגול הבא. במהלך הביקור באתר נראה סרט המסביר על האתר והפסלים שבו. לאחר הסיור ניסע לפגודת אווז הפרא הגדולה, שהיתה המקור להפצת הבודהיזם בסין, ונראה גם את החומה העתיקה של העיר.
בערב נהנה מארוחת ערב בופה ומופע בסגנון שושלת טאנג.

יום 10גוילין

נעזוב את שיאן וניסע לשדה התעופה ממנו נצא בטיסה לגוילין. לאחר ההגעה ניסע למערת הנטיפים המרשימה "חליל הסוף". לאחר הטיול במערה ניסע למלון ונאכל ארוחת ערב בופה. אחרי שנאכל נצא לצפות בדייגים הנעזרים בציפורי קורמורן למלאכת הדייג שלהם.

יום 11נהר לי, יאנגשו וסיור כפרים

היום נצא לטיול באזורים הכפריים. נתחיל בשייט על נהר לי ונהנה מנופי צוקים תלולים, סירות דייגים ושדות מעובדים. לאחר השייט נמשיך לשוק הפופולרי של יאנגשו. לאחר הביקור בושק ניסע ברכבי מינ ואן בין הכפרים של האזור ונוכל לספוג מעט מאורח חייהם של תושבי האזור, נבקר בבתים ונראה איך הם עובדים את אדמתם. נאכל ארוחת ערב סינית.
בערב נצא לראות את המופע האור קולי המרשים Impressions, שמתקיים בתיאטרון טבעי.

יום 12לונגשאנג וטרסות האורז

היום נהנה מיום טיול לטרסות האורז המדהימות של אזור לונגשאנג. הטרסות נבנו ע"י בני השבטים ז'ואנג ויאהו. המראות שנראה נחשבים מהיפים ביותר בגוילין וכנראה שבסין כולה. לאחר הטיול נשוב לגוילין ונבקר במפעל פנינים. משם ניסע למלון שלנו ונאכל ארוחת ערב בופה.

יום 13מקאו

הבוקר ניפרד מהאזור הכפרי ונצא בנסיעה ברכבת הקליע המהירה לשנז'ן ושם נעלה על ספינה ונחצה את המפרץ למקאו, הידועה בכינויה "לאס וגאס של המזרח". נגיע למלון למנוחה והתארגנות. בערב נצא יחד עם מלווה הקבוצה לסיור היכרות רגלי ראשון עם העיר.

יום 14מקאו, הונג קונג

את חלקו הראשון של היום נקדיש להמשך היכרות עם שנגחאי. נתחיל בשרידי מקדש סנט פול ונמשיך למקדש א-מה. משם נמשיך לכיכר ליאל סנדו, שמשמשת כבר מאות שנים כמרכז שנגחאי. לאחר הסיור בעיר נעלה על רחפת ונשוט להונג קונג. לאחר שנגיע נצא לסיור מודרך בעיר המדהימה הזו. נתחיל בתצפית מרהיבה מפסגת ויקטוריה ואחר כך נמשיך למפרץ יפולס ונגיע לכפר הדייגים אברדין, ממנו נצא בשייט בסירת סמפן. נגיע למקלט הטייפון, ונסיים בסטנלי מרקט. בתום הסיור נגיע למלון. בערב נצא לשוטט ברחוב נתן רואוד ונבקר בשוק הגנבים.

יום 15הונג קונג - תל אביב

הבוקר נהנה מהזמן שנותר לנו בהונג קונג. נשוב לנתן רואוד, רחובה הראשי של קאולון ונהנה ממגוון החנויות שבו. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה חזרה ארצה.