זה הטיול שחלמתם עליו? צרו קשר

ביג בן ואייפל - טיול משפחות

ביג בן ואייפל - טיולי משפחות BMD

לונדון ופריז הן שתיים מהערים המרתקות והכייפיות ביותר באירופה. הן שונות מאוד זו מזו ולכל אחת אווירה מיוחדת משלה. בלונדון, הבירה הבריטית, נהנים מהיסטוריה מרתקת שקשורה בשושלת המלוכה הבריטית ומאתרים מרשימים כמו הביג בן, בנייני הפרלמנט והמוזיאונים המצויינים וכמובן שגם קניות שוות. פריז היא עיר רומנטית עם אדריכלות יפה, שדרות רחבות ובסמוך לה יש פארקי שעשועים שנחשבים מהטובים בעולם. בטיול המשפחות ללונדון ופריז אפשר ליהנות מכל מה שיש לשתי הערים הללו להציע.

יום 1תל אביב - לונדון

נצא בטיסה ללונדון. לאחר ההגעה נצא לסיור פנורמי בעיר במהלכו נגיע ל"סיטי", מרכז הכספים של לונדון, נראה את גשר לונדון ואת מצודת מגדל לונדון הידועה. נמשיל בנסיעה לצד התמזה ונראה את הביג בן - השעון המפורסם של לונדון ואת בנייני הפרלמנט. משם ניסע לכיכר טרפלגר במרכזה ניצב פסלו של מפקד הצי הבריטי בקרב טרפלגר נגד הצרפתים. נמשיך למשכנה של ראש ממשלת בריטניה בדאונינג 10, נעבור בכיכר פיקדילי ונגיע לארמון בקינגהם, ביתה של המלכה אליזבת. בסוף הסיור ניסע למלון שלנו.
מי שירצה יוכל לצאת בערב, יחד עם מלווה הקבוצה, לסיור היכרות עם העיר בתחבורה ציבורית. ניסע לכיכר פיקדילי ולאזור סוהו והתיאטראות.

יום 2גריניץ', לונדון

הבוקר ניסע לגריניץ', המקום בו עובר קו אורך 0, המהווה נקודת יחס לכל איזורי הזמן בעולם. בגריניץ' נוכל ליהנות גם מנוף נפלא על נהר התמזה החוצה את העיר. נראה את סירת המפרשים קאטי-סארק, הספינה האחרונה שנבנתה במאה ה-19. נשוב למרכז לונדון ונעלה לסיבוב על הלונדון איי - גלגל הענק העצום ממנו נשקף נוף מרהיב של העיר (החזרה למלון בתחבורה ציבורית, על חשבון המטיילים).
אחר הצהריים נצא לסיבוב קניות בחנויות הכי מוכרות של העיר כמו מרקס אנד ספנסר, פרימרק, סלפרידג'ס והמליס, חנות הצעצועים המפורסמת.
מי שירצה יוכל לצאת בערב לצפות בהצגת מחזמר.

יום 3לונדון, מוזיאון השעווה מאדאם טוסו

נתחיל את היום בביקור במוזיאון העווה מאדאם טוסו. כשנסיים במוזיאון נמשיך לקובנט גרדן ונהנה מהאווירה המיוחדת של המקום (החזרה תחבורה ציבורית על חשבון המטיילים).
אחר הצהריים נצא עם מלווה הקבוצה לביקור במוסיאון הטבע, בו נוכל להתרשם מאוסף של שלדי דינוזאורים ועוד שלל מוצגים מרתקים.

יום 4לונדון - פריז

נאכל ארוחת בוקר ואחריה ניפרד מלונדון ונצא בנסיעה אל תעלת למאנש, המפרידה בין אנגליה וצרפת. נחצה את התעלה במעבורת ונגיע לקאלה שבצרפת. משם נצא בנסיעה בנופים חקלאיים יפים לכיוון פריז. לאחר ההגעה לעיר נצא לסיור בעיר. ניסע ברחוב ריבולי עד לכיכר הקונקורד ונראה את האובליסק המצרי העתיק העומד במרכזה. משם נמשיך לשדרות שאנז אליזה, נראה את שער הניצחון ונמשיך לארמון שאיו, ממנו נוכל להשקיף אל מגדל אייפל ואל האקדמיה הצבאית. לאחר הסיור נגיע למלון.

יום 5פארק אסטריקס, סיור לילי בפריז כולל שייט

את חלקו הראשון של היום נקדיש לבילוי בפארק אסטריקס. נהנה מהמתקנים של הפארק, נראה מופעי פעלולים ואקרובטיקה ונצפה הסרטים בתלת מימד ובמופעי ריקוד.
בערב נצא לסיור בפריז המוארת, במהלכו נצא לשייט בנהר הסיין.

יום 6פריז

היום נמשיך את הסיורים שלנו בפריז. נתחיל את היום בתצפית ממגדל מונפרנאס שגובהו 210 מ'. נמשיך לארמון האינווליד ונראה את קברו של נפוליאון. משם ניסע לרובע הלטיני ונראה את אוניברסיטת הסורבון. נמשיך אל הפנתיאון, נבקר בגני לוקסמבורג ואל איל דה לה סיטה בו נראה את קתדרלת נוטרדאם המפורסמת.
אחר הצהריים נמשיך לטייל בעיר ונגיע לרובע המארה ולמרכז פומפידו.

יום 7דיסנילנד

את היום שלפנינו נבלה בדיסנילנד פריז! נצבור חוויות של מפגשים עם הדמויות של דיסני, ביקורים ב"ארצות" הנהדרות של הפארק כמו ארץ ההרפתקאות, ארץ התגליות וארץ החלומות, נבלה על המתקנים של הפארק ונצפה בתהלוכות הנהדרות שמתקיימות בו, עם הדמויות הידועות ואהובות של דיסני.

יום 8פריז - תל אביב

ביום האחרון שלנו בפריז נמשיך להכיר את העיר. נתחיל ברובע לה דפאנס ונראה את האדריכלות המודרנית שלו ומשם נמשיך למונטמארטר, נראה את הכנסייה העומרת בראש הגבעה ונהנה מהאווירה התוססת של כיכר די טרטר.
בערב ניפרד מפריז וניסע לשדה התעופה, ממנו נצא בטיסה חזרה ארצה.