ספארי חורף בלפלנד - טיולים מאורגנים ללפלנד

לפלנד 2020 - בואו לטיול חורף חווייתי באחד מהמקומות היפים, השלווים והקסומים בעולם

טיולי לפלנד

חושבים על טיול מאורגן ללפלנד? בעיצומו של החורף, כאשר החוג הארקטי מושלג, לבן וקפוא, אנחנו מציעים לכם לצאת אל המרחבים הלבנים. חבל לפלנד משתרע על פני מאות קילומטרים מצפון לחוג הקוטב וזהו אחד מאזורי הטבע הבתוליים האחרונים באירופה המפותחת. במרחבים  של לפלנד אפשר לנוע בעזרת מזחלות כלבים או אופנועי שלג ולספוג את האווירה והתרבות המיוחדים של תושבי המקום. הביקור בלפלנד מספק חוויה שונה, אותה זוכרים במשך הרבה שנים. כדי להפיק מן הביקור בלפלנד את המיטב כדאי להצטרף לטיולי ספארי חורף בלפלנד של אופקים. טיולים מאורגנים ללפלנד, חוויה שפשוט אסור לוותר עליה.

5 סיבות לצאת לטיול בלפלנד

טיול מאורגן ללפנד המרהיבה, מציע למבקריה טיול קסום בממלכה קפואה, כזו המזכירה לחובבי סדרת "משחקי הכס" כי החורף כבר כאן, והגיע כדי להישאר. אחרים מגיעים דווקא על מנת לצפות בזוהר הצפוני (שלצערנו, קשה לדעת בדיוק מתי יופיע) או לגור בארמונות קרח. אספנו עבורכם את חמש הסיבות הטובות ביותר לבקר בלפלנד.
 
 
מסע במזחלת שלג: הכירו את בעלי החיים המארחים אתכם בממלכה המושלגת
בעלי החיים של לפלנד מורגלים לאווירה הקפואה ולמרחבים הלבנים האינסופיים. אתם אורחים בממלכתם של איילי הצפון, ויכולים לראות אותם מביטים בכם לשנייה ובורחים לדרכם, כאשר אתם עושים את דרככם במרחבים הקפואים באמצעות מזחלות שלג הנהוגות על ידי כלבי האסקי מהיפים שראיתם. אפשר לבחור לעשות זאת גם באמצעות מזחלות שלג ממונעות, המוסיפות מעט אדרנלין לחוויה הייחודית הזו.
 
 
 
מתי ראיתם בפעם האחרונה ארמון קרח?
אחת האטרקציות האהובות בלפלנד היא ארמון הקרח הקרוי "לומינילה". חדרי המלון העשויים כולם קרח, המסעדה והבר המקומי המציעים לכם משקה חם – אף הם עשויים מהחומר הלבנבן הקפוא. תופתעו לשמוע שאף על פי שלפלנד קרה בחורף, ארמון הקרח אינו מצליח לשרוד עד לשנה הבאה, ובכל חורף בונים אותו מחדש.
 
 
 
הזוהר הצפוני
טיולים מאורגנים ללפלנד יחשפו בפניכם את אחת התופעות המרהיבות ביותר בתבל היא החוויה הצבעונית הצובעת את השמיים, העולה בעוצמתה על כל קשת שראיתם או זיקוקין מעשי ידי אדם. מופע התאורה של אמא טבע שתיעד גליליאו גליליי בזמנו בשם 'אורורה בוראליס' ('השחר הצפוני האדום'), ורבים תעדו אחריו, מופיע בגוונים שונים כפס אחיד או כווילון של צבעים שונים. חוקר הקוטב וליאם הופר תאר את התופעה במילים הבאות: "אין צבע שיוכל לצבוע זאת, ואין מילים שיוכלו לתאר את כל היופי שבו". בקיצור – אל תפספסו את החוויה שתלווה אתכם כל החיים.
 
 
 
התמונות היפות ביותר שתצלמו בטיול הקפוא והמיוחד – על שוברת הקרח
עצים מכוסי שלגים וימים קפואים הם רק חלק מהאווירה שתחושו על שוברת הקרח. זוהי ספינה שמטרתה לסייע לספינות אחרות וליצור נתיב נוח להפלגה, כמו גם לבקר במתחם מיוחד שבו תזכו לשחות במי הקרח. נשמע קפוא? אל דאגה, נאס"א פיתחו במיוחד לצורך זה חליפת בידוד מיוחדת שמפרידה ביניכם לבין המים, ומאפשרת לשחות בכיף גם בטמפרטורות נמוכות במיוחד.
 
 
 
והסיבה האחרונה – מסע בעקבות נילס הולגרסון
אלה מכם שגדלו על סדרת הילדים שהייתה אחת מהראשונות שהכניסו את האנימה לחיינו בשנות השמונים, בוודאי יזכרו את הילד הקטן שהתאכזר לבעלי חיים וזכה לחיים חדשים כגמד קטן המעופף על גבו של אווז בית. להקת אווזי הבר עושה את דרכה ללפלנד – לאזור הצפוני של שוודיה, על מנת למצוא את האזור שבו השמש אינה שוקעת לעולם. הנופים המרהיבים מהסדרה נצרבו בזיכרוננו בגרסתם המצוירת, והם מופיעים במלוא הדרם כאשר מגיעים למדינה – ובגודל טבעי. עם סיבה כזו, איך אפשר לוותר על טיול מאורגן ללפלנד???