מדריך ספרד

מדריך ספרד

אירועים בספרד

 • 23.11.18 - 23.12.18

  שוק חג המולד של מדריד

  שוק חג המולד מתקיים במדריד כבר מאז שנת 1860 והפך מזמן לחלק בלתי נפרד מאווירת החג של העיר

  יותר מ-100 דוכני שוק חג המולד ממלאים בכל שנה את כיכר מאיור במדריד. באופן מעט מפתיע לא מדובר בשוק תיירותי, אלא בשוק אליו מגיעים המקומיים ובו נמכרים מוצרים לחגיגה המסורתית הספרדית של חג המולד. שוק חג המולד מתקיים במדריד כבר מאז שנת 1860 והפך מזמן לחלק בלתי נפרד מאווירת החג של העיר. מלבד פסלים ואביזרי חג, אפשר למצוא בשוק גם תחפושות, פאות ומוצרי קונדס, המיועדים ליום El Día de los Santos Inocentes, המתקיים ב-28 בדצמבר.

  להמשיך לקרוא סגור
 • 15.03.19 - 19.03.19

  פסטיבל האש - לאס פאייאס

  לאס פאייאס (Las Fallas) הוא אירוע שנמשך חמישה ימים ובסופו חוגגים את יומו של ג'וזף הקדוש – ב-19 במארס. אירועי הלאס פאייאס מתקיימים תמיד בעיר ולנסיה בחבל הקוסטה בלאנקה. הלאס פאייאס הוא האירוע האידיאלי לחובבי מדורות, זיקוקין די נור ופירומאנים מכל הסוגים. קשה לדמיין את כמות האש, רעש הזיקוקים והנפצים שחווים משתתפי האירוע.

  באופן מסורתי מכינה כל שכונה בעיר בובות ענק שבתום תהלוכה וטקס מציתים אותנו לקול צהלות הקהל. הבובות נושאות בדרך כלל אופי סאטירי. הצתת הבובות מלווה במסיבות רחוב המוניות, מוזיקה רועמת וכמויות שתייה עצומות. חשוב לזכור שלא שורפים את כל הבובות. היפות והמוצלחות בותר זוכות בתחרות ומועברות למוזיאון מיוחד בוולנסיה שמוקדש לאירוע.

  להמשיך לקרוא סגור

מזג אוויר

מדריד

7°-15°
ראשון 6°-13°
שני 9°-11°
שלישי 5°-11°