נגישות

מדריך ליסבון

מדריך ליסבון

מסעדות בליסבון

החוויה הקולינרית בליסבון היא חלק בלתי נפרד מהביקור בעיר. יש בעיר אזור בילויים עם ברים אופנתיים ולא מעט בתי קפה מעולים בהם אפשר לאכול את הקינוח המקומי פסטיס דה נאטה. הנה ההמלצות שלנו לכמה מקומות שמאוד כדאי לאכול בהם כשאתם נמצאים בליסבון.

Bicaense

בר אופנתי שמגיש בעיקר קפיריניה מצוינת. האזור כולו הוא אזור הבילויים הכי טרנדי כיום בליסבון. שמו המלא של הרחוב הוא Rua Da Bica de Duarte Belo אבל כולם פשוט קוראים לו ביקה. הוא נמצא רחוב אחד מדרום לבארו אלטו ולכל אורכו נפתחו בשנים האחרונות בתי קפה וברים מצוינים. בשעות הערב המוקדמות זה אזור נעים וסואן, בשעות המאוחרות הוא נהיה קצת רועש מדי והצפיפות עלולה להכביד. הקהל ברובו צעיר מאוד. 
כתובת: Rua del Bica 38

Deli Delux

שילוב מעניין של בית קפה, מסעדה לארוחות קלות, מעדניה ומכולת. הנוף מן המרפסת נפלא והעיצוב מזמין ומשמח במיוחד. האוכל בעל אופי ים תיכוני, עם הצטיינות מיוחדת בתחום המתוקים. התפריט כולו של השף ליאונור מניטה. הממהרים יכולים לקבל כריך אלוהי בחנות המעדנים מבלי להמתין בקפה. 
Av. Infante D Henrique Armazém B Loja 8,

פסטיאס די נאטה

רפרפת הביצים הזאת (Pasteis de Nata) היא אחד המעדנים הנודעים ביותר של ליסבון. יש הסבורים שדי בה כדי להצדיק ביקור שלם בעיר. המוסד הקלאסי ביותר לנסות את העוגות הקטנות האלה נקרא Antiga Cafeitaria de Belem, מול קו המים של העיר. הקפיטריה מציינת כבר יותר מ-170 שנה שבהן בוחנים את המתכון לעוגיות המסורתיות. לדברי הבעלים מייצרים כאן 16 אלף עוגיות כאלה בכל יום ועם נתון כזה קצת קשה להתווכח. כולן, אגב, עשויות בעבודת יד ומוגשות חמות. 
הכתובת: Rua de Belem 84

מזג אוויר

ליסבון

14°-19°
ראשון 9°-21°
שני 10°-21°
שלישי 13°-19°