נגישות

מדריך סרדיניה

מדריך סרדיניה

מידע שימושי לסרדיניה

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לסרדיניה. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסות סדירות ישירות לסרדיניה. אפשר להגיע אליה בטיסה דרך רומא, מילאנו ויעדים נוספים באירופה. בקיץ מתקיימות טיסות שכר ישירות מישראל לסרדיניה.
ניתן להגיע לסרדיניה גם בשייט. מעבורות קשרות בין סרדיניה לבין גנואה, נאפולי פלרמו וערים נוספות באיטליה ובין סרדיניה למרסיי וטולון שבצרפת.
 
קווי אוטובוס פועלים ברחבי האי ומאפשרים הגעה נוחה ומהירה יחסית ממקום למקום. מי שזמנו בידו יהנה מנסיעה ברכבת קיטור במסלולים נופיים. מסלולי רכבת הקיטור מתחברים לקווי הרכבת הרגילה שמאפשרת הגעה לחלקים רבים באי, אם כי היא איטית יותר מהאוטובוס.
הדרך הטובה והנוחה ביותר לטייל בסרדיניה היא במכונית שכורה. בכל הערים הגדולות ובעיקר בקאליארי ישנן סוכנויות רבות להשכרת רכב.

סידורים

ישראלים המבקרים באיטליה לא צריכים אשרות ואין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים.

שעון

שעה אחת אחרי שעון ישראל

כסף

המטבע הנהוג באיטליה הוא אירו. אין בעיה לשלם או למשוך כסף מכספומט עם כרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות איטליה בישראל
רח' המרד 25, תל אביב
טלפון: 03-5100080
שגרירות ישראל באיטליה
Via Michele Mercati 14
רומא
טלפון: 39-06-63198500
Info-coor@roma.mfa.gov.il

מזג אוויר

העונה המוצלחת מכולן לביקור בסרדיניה היא  באביב, בין אפריל ליוני, אז השמש בדר"כ זורחת, הטמפרטורות נעימות, הפריחה בעיצומה והאתרים עדיין לא מלאים בהמוני מבקרים. בסתיו, בספטמבר ואוקטובר, הטמפרטורות עדיין נעימות והמוני התיירים כבר עוזבים את האי. בקיץ הטמפרטורות עולות ועלול להיות חם מאוד ומחניק. המוני תיירים מגיעים לסרדיניה, האתרים מלאים והמחירים עולים. בחודשי החורף סרדיניה הופכת למנומנמת במיוחד.

מזג אוויר

סרדיניה

16°-23°
שבת 14°-24°
ראשון 16°-28°
שני 17°-28°