נגישות

מדריך רומא

מדריך רומא

מסעדות ברומא

מי לא אוהב אוכל איטלקי? ברומא יש המון מסעדות ורבות הן כאלה שכדאי לאכול בהן. פיצה, פסטה, מנות בשר או דגים או שאולי אוכל צמחוני? הכל אפשר למצוא כאן. אספנו כאן כמה המלצות למסעדות שכדאי לאכול בהן כששוהים ברומא.

Il Convivio

מסעדת איל קונביביו נחשבת אחת הטובות ברומא. היא שוכנת ליד פיאצה נבונה והפנתיאון בבנין מן המאה ה-16. מנהלים אותה האחים טרויאנו והמטבח בינלאומי ואיטלקי עם גיוון חדשני שמבוסס על המוצרים הטריים ביותר מן השוק. אפשר להמליץ כאן על מנות רבות אבל הספגטי ודגי הטונה הכרחיים. מחיר מנה עיקרית 30 יורו. 
הכתובת: VicolodeiSoldati 31. 
אתר המסעדה »

Al Moro

מסעדה טובה ולא יקרה במיוחד ליד המדרגות הספרדיות ופיאצה די פופולו. אל מורו היא טרטוריה ותיקה שפועלת כבר יותר משמונים שנה. היחס של בעל הבית לסועדים ידוע כאיום ונורא ובכל זאת האוכל באל מורו נחשב אחד הטובים מבין המטבחים המסורתיים של רומא. הכל כאן הוא חלק מההוויי הוותיק. מחיר מנה עיקרית כ-20 יורו.
הכתובת: VicolodelleBollette 13, אתר המסעדה »

Arancia Blu

רנצ'ה בלו היא מסעדה צמחונית מצוינת. יש לה מוניטין רחב וכיום היא פופולרית מאוד ברומא. כדאי להזמין שולחן מראש. היחס ידיותי והמחירים סבירים ביותר. מנה עיקרית תעלה 15 יורו. 
הכתובת: Via deiLatini 55-65. 

Alberto Ciarla

מסעדת דגים ופירות ים בטראסטוורה. זאת מסעדה מצוינת אבל כלל לא זולה. מחיר תפריט קבוע לארוחה מלאה 50 יורו. הכתובת: Piazza San Cosimato 40. 

Antica Trattoria del Falcone

מסעדה ותיקה, טובה וזולה במיקום מצוין ליד רחוב גריבלדי. מנה עיקרית עולה 8 יורו. יש כאן דגים מצוינים, טריים מן השוק. הכתובת: Via del Trevio 34
Not Found