נגישות

מדריך מילאנו

מדריך מילאנו

קניות במילאנו

קניות במילאנו זה דבר מובן מאליו. מילאנו היא בירת אופנה כבר המון שנים. גדולי המעצבים האיטלקיים פועלים בעיר, אפשר למצוא בה חנויות של המעצבים המפורסמים והיוקרתיים ביותר מכל העולם ושבוע האופנה שנערך במילאנו מפורסם בעולם כולו. חוץ ממעצבי על, יש במילאנו גם לא מעט אפשרויות קצת יותר נגישות לארנק של התייר הממוצע וכמובן גם שווקים מעניינים. הנה ההמלצות שלנו לקניות השוות ביותר בעיר.

חלונות הראווה

לא חייבים לקנות בחנויות הכי יקרות במילאנו, אבל חייבים לראות את חלונות הראווה שלהן. כדי להשלים את המשימה החשובה הזאת כדאי להתרכז בארבעה רחובות – ויה מונטהנפוליאונה, ויה דלה ספיגה, ויה בורגוספסו, וויה סנט אנדריאה. המטרו הקרוב ביותר נקרא סן באבילה. 
רחובות נוספים עם חנויות נהדרות שכדאי לבחון הם קורסו בואנוס איירס, מצפון מזרח למרכז העיר, ויה ויטרוביו, קורסו ונציה.

שווקים במילאנו

השוק הגדול ביותר מתקיים בימי שלישי ושבת ברחוב פאפיניאנו, ברובע טיצ'ינזה. מטרו סנט אוגוסטינו. אם יש לכם אפשרות לבקר בשוק הזה – אל תחמיצו אותה. הוא באמת אחד השווקים הנפלאים באירופה ויש בו מציאות כמו בגדי מעצבים ברבע ממחירם בחנות. 
שוק עתיקות מצוין מתקיים בוויה פיורי ברובע ברירה. מטרו מוסקובה. השוק מתקיים בשבת השלישית בכל חודש על הרציפים ליד התעלה הגדולה. 
 
בכל בוקר שבת מתקיים שוק פשפשים גדול ליד תחנת המטרו סן דונאטו. מוכרים בו מבחר גדול של עבודות יד, אומנות, חפצים יפים שהגיעו מאזורים שונים ברחבי איטליה ומרחבי העולם. 
שוק פשפשים מעניין נוסף מתקיים באזור ויאלה טוניסיה בימי שלישי עד ראשון. מטרו פורטה ונציה. 
 
שוק האוכל הגדול ביותר במילאנו מתקיים בכיכר וואגנר, מחוץ למרכז העיר, וממערב לכנסיית סנטה מריה דלה גרציה.

אופנה במילאנו

ארמני מגהסטור – אי אפשר להתעלם מן החנות הזאת בויה מנצוני 31. יש בה הכל מג'ינס ועד מוצרי אלקטרוניקה. העיצוב והשיק שייכים לארמאני וכך גם המחירים. כדאי לפקוד גם את בית הקפה היפה במקום.
 
דולצ'ה וגבאנה – חנות הדגל שלהם שוכנת בויה דלה ספיגה 2. חנות לבגדי גברים של אותם מעצבים שוכנת בויה דלה ספיגה 26. החנות לצעירות נמצאת בקורסו ונציה 7. 
 
מותג האופנה ETRO מציע ביגוד לגברים ולנשים. החנות המרכזית נמצאת ברחוב מונטהנפוליאונה 5. מחירים טובים יותר אפשר למצוא באוטלט שלהם ברחוב ספרטאקו 3.
 
Ermengildo Zegna הוא אחד ממותגי האופנה הנחשבים לגבר במילאנו. החנות הטובה ביותר נמצאת בויה פ. וארי 3, מטרו סן באבילה.
 
המותג פראגאמו מוכר נעלי גברים מצוינות. חנות האוטלט נמצאת במונטהנפוליאונה 20. חנות נעלי הנשים של חברה זאת נמצאת באותו רחוב במספר 3.
 
ג'יאנפרנקו פרה מוכרים בגדי נשים מעולים ברחוב סנט אנדריאה 15. 
 
קריזיה נחשבים בוטיק מצוין לבגדי נשים – רחוב דלה ספיגה 23. 
 
סחורה דומה אפשר למצוא גם בלאורה ביאגוטי ברחוב בורגוספסו 19. 
 
מקס מארה הנודעים מפעילים חנות בקורסו ויטוריו עמנואל ליד גלריה די כריסטופוריס. 
פראדה מפעילים חנות גדולה לגברים ונשים בויטוריו עמנואל 63.
 
הלבשה זולה, חלק ממנה ביד שניה כדאי לחפש ב- Il Salvagente בויה פראטלי ברונזטי 16. 
מציאות זולות כדאי לחפש גם ברחבי החנויות ברובע Navigli.
Not Found