נגישות

מדריך דבלין

מדריך דבלין

מסעדות בדבלין 

האוכל הוא תמיד חלק בלתי נפרד מחוויית הטיול ובדבלין לא קשה למצוא אוכל טוב ומסעדות, בתי קפה או פאבים מלאי אווירה. בין אם מדובר במנות מהמטבח האירי המסורתי ובין אם אלו מסעדות ממטבחים מרחבי העולם, אף אחד לא יישאר רעב. הנה כמה המלצות שלנו למקומות שכדאי לאכול בהם בדבלין.

בר Sola

"סולאס" הוא אחד ממעוזי המוסיקה בדבלין וזה כבוד לא קטן בעיר שחולקת כבוד למוזיקה ולמוסיקאים. המוניטין של "סולאס" נובע מן העובדה שכמעט בכל ערב במהלך השבוע מתקלטים בו כמה מטובים ה-DJ של דבלין. האווירה במקום נינוחה. המוזיקה מושמעת בשעות מוקדמות יחסית, והאופי נוטה לעיתים קרובות לג'אז ופאנקי. הפופולריות של המקום עלולה להפוך מעט מעיקה וצפופה במהלך סופי שבוע. 
הכתובת: 31 Wexford St. , ליד סנט סטפן גרין. 
 

מסעדת Aqua

חובבי דגים ופירות ים יאהבו את מסעדת "אקווה". היא ממוקמת קצת מחוץ למרכז, אבל האתר מרשים והמסעדה, מלבד אוכל מצוין מציעה נוף נהדר. המבנה על הרציף שימש פעם כמועדון יאכטות. כיום נחשבת אקווה אחת ממסעדות האיכות של דבלין. אם הגעתם לכאן ביום יפה כדאי לסייר קצת בנמל. יש בדבלין הרבה ימים גשומים אבל גם בהם הישיבה מל החלונות הגדולים והבהייה בים מעל צלחת מהבילה גורמת לא מעט נחת. סלמון אורגני שנאפה באיטיות נחשב לאחד ממעדני הבית. 
הכתובת: 1 West Pier, Howth. אתר המסעדה »

קפה Cake

מגזין "טיים אאוט" מכנה את קפה "קייק" "הסוד הכמוס של דבלין". בית הקפה נחבא בחצר ליד כיכר פלזנטס באזור סנט סטפן גרין ומציע עיצוב של שנות החמישים, עם מרפסת מקורה ועמוסה בצמחייה. גאוות המקום הן העוגות שכולן מאפה בית באיכות נפלאה. אפשר לאכול כאן גם ארוחות קלות והקפה משובח. 
הכתובת: Daintree Stationers. אתר בית הקפה » 

מזג אוויר

דבלין

6°-14°
שני 8°-13°
שלישי 6°-10°
רביעי 6°-11°