מדריך הונגריה

מדריך הונגריה

הונגריה

הונגריה שוכנת בליבה של אירופה. היא מאפשרת הצצה אל מרכז ומזרח אירופה ויש בה המון מה לראות ולעשות. רוב המבקרים בהונגריה מתמקדים אמנם בבירה בודפשט, שהיא אכן עיר יפהפייה ומעניינת, אבל מי שיצא מהעיר יוכל ליהנות משמורות טבע ירוקות, אגמים מרהיבים ביופיים, תרבות מרתקת, כפרים ציוריים, עיירות רומנטיות ואזור יין משובח. לא פלא שהונגריה נחשבת לאחד היעדים המרתקים באירופה.
 
הנופים של הונגריה יפים, אך לא דרמטיים, לעומת זו הסביבה הבנויה של הונגריה משאירה רושם עז. הונגריה היא תיבת אוצר אדריכלי ויש בה הכל, החל משרידים רומיים, דרך עיירות ימי ביניימיות לכנסיות בארוקיות, בניינים נאוקלאסיים ומבני ספא בסגנון ארט נובו.  ולא מדובר רק על בודפשט אלא גם על ערים ועיירות קטנות יותר בכל רחבי המדינה.
 
הונגריה היא גם ארץ של מעיינות חמים. תושבי האזור החלו לנצל את המייענות החמים כבר בימי הרומאים והמרחצאות של הונגריה פועלים עד היום. המבקרים מגיעים אליהם כדי להירגע ולהתרפא. אתרי המרחצאות בנויים במגוון סגנונות מסגנון בית מרחץ תורכי, דרך ארמונות בסגנון ארט נובו ועד לסגנון של סנטוריום רפואי. אך בשנים האחרונות נראים יותר ויותר אתרים עם בריכות צלולות ומזרקות בשלל טמפרטורות ומרכזי בריאות וספא המציעים מגוון טיפולים המתאימים למבקרים מכל גיל.
 
גם האוכל ההונגרי לא מאכזב. למרות שנהוג לחשוב שכל מה שיש לאכול בהונגריה זה גולש, המטבח ההונגרי מתוחכם ומגוון הרבה יותר. המוניטין של הונגריה כמרכז קולינרי התחיל כבר במאה ה-19. בימי השלטון הקומוניסטי הסצנה הקולינרית סבלה מקיפאון מסויים, אבל בשנים האחרונות היא זוכה לפריחה מחודשת. כך גם לגבי היינות המקומיים, הידועים כיינות טובים בעולם כולו.

לכל מדריכי היעדים »
 
טיסות בודפשט

טיסה להונגריה

30.07 - 06.08
טיסת LOW COST
WIZZ AIR
חבילות בודפשט

חופשה בבודפשט

22.07 - 26.07
NOVUM HOTEL GOLDEN PARK
4  לילות ארוחת בוקר העברות