נגישות

מדריך בודפשט

מדריך בודפשט

מידע שימושי לבודפשט

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לבודפשט. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

חברת אל על מקיימת טיסות סדירות מישראל לבודפשט. משך הטיסה כ-3.5 שעות. ישנן גם טיסות שכר לבודפשט במשך כל השנה. אפשר להגיע לבודפשט גם ברכבת מיעדים רבים באירופה והרומנטיקנים יבחרו בעונת הקיץ בשיט על הדנובה, מוינה או מברטיסלבה.
 
מחירי התחבורה הציבורית בבודפשט נמוכים ובעיר פועלים שלושה קווי מטרו. אפשר להשתמש גם ברשת האוטובוסים העירונית, אם כי לא תמיד קל להבין לאן הם מגיעים ומתי.

סידורים

ישראלים המבקרים בהונגריה לא צריכים אשרות ואין צורך בחיסונים או סידורים מיוחדים.

שעון

שעה אחת אחרי שעון ישראל

כסף

המטבע בהונגריה הוא פורינט (Forint). אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט אותן אפשר למצוא בקלות בכל רחבי הונגריה גם בעיירות קטנות. אין בעיה לשלם בכרטיס אשראי במלונות, מסעדות, חנויות ותחנות דלק. בסופרמרקטים, מוזיאונים ובתחנות רכבת ואוטובוס משלמים 

שגרירויות

שגרירות הונגריה בישראל
רח' פנקס 18, תל אביב
טלפון: 5466985/91-03

שגרירות ישראל בהונגריה
Fullank Utca 8
1026 Budapest II
בודפשט
טלפון: 3926200-1-36 

מזג אוויר

עונת השיא של התיירות בבודפשט היא בקיץ, אז הימים ארוכים ומזג האוויר חמים ונעים. החיסרון בעונה זו היא התיירים הזרים והמקומיים הפוקדים את האתרים בהמוניהם. האביב בבודפשט מלווה בדרך כלל בגשמים רבים. כדאי להימנע מלבקר בחורף, אז רבים מאתרי התיירות והמוזיאונים סגורים.

מזג אוויר

בודפשט

19°-26°
שישי 17°-26°
שבת 18°-23°
ראשון 17°-25°