מדריך סנטוריני

מדריך סנטוריני

סנטוריני - יוון

האי סנטוריני, בקבוצת האיים הקיקלאדיים, מעניק את התחושה שאנחנו על הר געש. ההרים תלולים וחדי זווית, רבים מחופי הים מכוסים בחול שחור, בזלתי. לוע הר הגעש העתיק הזה מפתיע בצורתו והים הכחול שמקיף את האי מעניק לחופשה בסנטוריני צבע עז במיוחד. הצורה של האי דמוי הפרסה מאפשרת זוויות תצפית וצילום מופלאות, הן על חלקיו האחרים של האי והן על מרחבי הים שמקיפים אותו.
 
אין ספק שסנטוריני הוא אי מרשים, כבר מהרגע שמתקרבים אליו במעבורת. הצוקים המתנשאים מעל הים הכחול וצחיחותם של ההרים מגבירים את הרושם הדרמטי. הנוף הגעשי החום-אדמדם, שחור ואפור מעיד על ההיסטוריה של האי שהוא למעשה מה שנשאר לאחר התפרצות געשית עצומה שהשמידה את היישובים הראשונים של האי ויצרה את צורתו העכשווית.
 
אבל העבר האפוקליפטי של סנטוריני ממש לא מפריע לתיירים של היום, המגיעים אליו כדי ליהנות מהנופים המרהיבים ומהחופים הנהדרים. תעשיית התיירות שינתה את אורח החיים המסורתי שהיה נהוג באי והפכה אותו לאתר תיירות לא זול. תעשיית היין של האי היא התעשייה המסורתית שהרוויחה הכי הרבה מן השינוי שעבר על האי - סנטוריני נחשבת לייצרנית היין החשובה ביותר של יוון וידועה ביינות הלבנים היבשים והמרעננים שלה, שמוגשים במסעדות באי לצד מנות טריות ונהדות של דגים ומאכלי ים.

לכל מדריכי היעדים »
חבילות סנטוריני

חבילה לסנטוריני

22.07 - 26.07
SANTO MIRAMARE
4  לילות ארוחת בוקר העברות
חבילות סנטוריני

חופשה מפנקת בסנטוריני

02.08 - 05.08
COSTA GRAND RESORT and SPA
3  לילות ארוחת בוקר העברות