נגישות

מדריך גרמניה

מדריך גרמניה

מידע שימושי לגרמניה

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לגרמניה. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

ישנו מבחר גדול של טיסות מישראל לגרמניה. חברות אל על, לופטהנזה ואייר ברלין מפעילות טיסות סדירות מישראל לברלין (כ-4 שעות טיסה), מינכן (כ-4 שעות טיסה) ופרנקפורט (כ- 5 שעות טיסה). ישנן גם טיסות שכר לברלין ולמינכן. מיקומה של גרמניה בלב אירופה מאפשר הגעה יבשתית נוחה, במכונית פרטית, ברכבת או באוטובוס, אליה מכל רחבי אירופה.

סידורים

ישראלים אינם זקוקים לאשרה כדי להיכנס לגרמניה. אין צורך גם בסידורים מיוחדים או בחיסונים לפני הנסיעה. 

שעון

שעה אחת אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע בגרמניה הוא אירו. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות גרמניה בישראל
רח' דניאל פריש 3, תל אביב
טלפון: 6931313-03

שגרירות ישראל בגרמניה
Auguste Victoria Str. 74-75
ברלין
טלפון: 89045500-30-49

מזג אוויר

גרמניה היא מדינה גדולה ויש מה לעשות בה בכל עונות השנה, תלוי בסוג הטיול שמתכננים. שיא עונת התיירות בגרמניה הוא בין מאי לספטמבר. היתרון בעונה זו הוא מזג האוויר הנאה והחמים, גני הבירה פועלים בערים ובעיירות, אירועים רבים מתרחשים בכל רחבי המדינה וכמובן שזוהי העונה של חובבי רכיבת האופניים, הטיולים הרגליים והשחייה באגמים. החיסרון בקיץ הוא המוני מטיילים תיירים ומקומיים שממלאים את האתרים ואת מקומות הלינה.
הסתיו והאביב מתאימים למי שרוצים להימלט מההמונים ועדיין להצליח ליהנות ממזג אוויר נאה. עונת הסקי מתחילה לרוב באמצע דצמבר ונמשכת עד סוף מרץ.

מזג אוויר

ברלין

19°-26°
ראשון 13°-24°
שני 17°-25°
שלישי 16°-27°