מדריך גיאורגיה

מדריך גיאורגיה

גיאורגיה

בזכות הכנסיות העתיקות, מגדלי השמירה והטירות הניצבות בראשי הרים וצוקים ומוקפות בנוף הררי מרהיב, גיאורגיה נחשבת לאחת המדינות היפות בעולם, בה יד האדם הוסיפה והעצימה את יופיו של הטבע. גאורגיה, שהיתה תחת שליטה סובייטית במשך שנים רבות, מפתחת מאז עצמאותה את הפוטנציאל התיירותי שלה על ידי הפיכת כל האטרקציות התיירותיות לנוחות, נגישות ובטיחותיות למבקרים, על ידי בניית מלונות המתאימים לכל כיס בכל רחבי המדינה ועל ידי הרחבת האפשרויות לטיול ברגל, על גבי סוסים, או ברכב.
 
מה יש לראות ולעשות בגיאורגיה?
בין עיירות יפות כמו סבנטי וקאזבגי שבהרי הקווקז לבטומי, עיר כייפית סמי-טרופית על חוף הים השחור, בגיאורגיה יש מגוון גדול שבו כל אחד ימצא את עצמו. טביליסי הבירה היא העיר הגדולה ביותר בגיאורגיה. יש בה מצד אחד אווירה של צומת דרכים יורו-אסייתית עתיקה, ומצד שני אדריכלות מודרנית ומועדוני לילה תוססים. ההיסטוריה המורכבת של גיאורגיה השאירה בה השפעות טורקיות, רוסיות, פרסיות ומרכז אסייתית שיוצרות קוקטייל מרתק של מסורות אדריכליות ואמנויות מיוחדות. כיום פניה של גיאורגיה מופנות לכיוונה של אירופה והיא המערבית ביותר מבין מדינות הקווקז.
 
להכיר את המקומיים
אחד האוצרות הגדולים ביותר של גיאורגיה הוא תושביה המוקמיים: הם חמים, גאים, מלאי חיים, מכניסי אורחים ולבביים ויודעים ליהנות מהחיים. בגיאורגיה, אורחים נחשבים לברכה, היין המקומי זורם כמו מים, השולחן תמיד עמוס באוכל מצוין ותמיד תרגישו בה אורחים רצויים.

טיול מאורגן לגיאורגיה

8 ימים
מלכת הקווקז
מגוון תאריכי יציאה
טיסות טביליסי

מזג אוויר

טביליסי

16°-30°
שישי 16°-30°
שבת 17°-30°
ראשון 18°-31°