מדריך קורסיקה

מדריך קורסיקה

קורסיקה - צרפת

האי קורסיקה, חלק בלתי נפרד מצרפת, שונה מרוב האיים בים התיכון. ההבדל טמון בצבע – קורסיקה ירוקה יותר מהאיים האחרים ומושכת בזכות עובדה זאת מטיילים רבים, חובבי טבע. יש בה יערות אורנים רבים, אגמים כחולים וירוקים בלב ההרים, אפרי דשא ירוקים בגבהים וכרמים בהם מגדלים ענבי יין טובים.
 
החופים היפים של קורסיקה מושכים את חובבי הים. עריה וכפריה מושכים אליהם את חובבי התרבות. קורסיקה מושכת גם את אוהבי הטיולים הרגליים, את הצוללנים ולמעשה את כולם. יש בה שילוב נהדר של חופים רחבים והרים יפים, המון פעילויות שמפעילות את הגוף והיסטוריה עשירה שמפעילה את המוח.
 
האי קורסיקה מבצבץ ממימי הים התיכון והגיוון שלו הוא כמעט כמו של יבשת. תוך חצי שעה נסיעה הנופים משתנים ממפרצים מנצנצים בכחול, ערי חוף אופניתיות וחופים נפלאים, לפסגות משוננות, עמקים מרהיבים ביופיים, יערות עבותים וכפרי הרים מעניינים. הנופים הנפרשים תוך כדי נסיעה בכבישי העיר גורמים לנוסעים בהם לעצור בכל כמה דקות כדי לצלם עוד תמונה.
 
למרות שקורסיקה היא חלק מצרפת ב-200 שנים האחרונות, היא בכל זאת שונה מצרפת שביבשת. יש בה מנהגים שונים ואוכל שונה, שפה שונה ואופי שונה, שמהווים חלק בלתי נפרד מכוח המשיכה שלה.

לכל מדריכי היעדים »
טיסות קורסיקה-קאלבי

טיסה לקורסיקה

23.06 - 30.06
טיסת סדירות
AIR FRANCE
טיסות קורסיקה-קאלבי

טיסה לקורסיקה

20.06 - 27.06
טיסת סדירות
EL-AL
Not Found