מדריך פינלנד

מדריך פינלנד

פינלנד

פינלנד היא הצפון העמוק. היא משלבת נופים פראיים של יערות ואגמים, אוויר צח וערים מודרניות ומעניינות, שבראשן הלסינקי הבירה. בקיץ יש בה אור אינסופי ובחורף היא הופכת לגן עדן קפוא.

לצאת אל המרחבים
פינלנד משתנה מאוד בין עונה לעונה, אבל בכל תקופה בשנה בה מבקרים בפינלנד אי אפשר שלא לצאת אל המרחבים הפראיים והעצומים שלה. משהו באוויר ובאווירה בפינלנד יגרום לכם לרצות להיות בחוץ ביערות העבותים רחבי הידיים ובאגמים הנוצצים בין העצים. בפינלנד אפשר למצוא מסלולי הליכה מצוינים, מהטובים באירופה, אפשר לצאת לשיט קיאק או קאנו. ברשת הנהדרת של פארקים לאומיים ישנם המון שבילים מסומנים היטב ובקתות בהן ניתן לבלות את הלילה. מי שיצא לטבע בוודאי יפגוש את הדובים המתגוררים במעבה היער במזרח המדינה.

ימי הקיץ הארוכים
הקיץ של פינלנד קצר, אבל אפשר לסמוך עליו. הוא יגיע ואיתו מתעוררת המדינה לחיים. הפינים מנסים לספוג כל דקה של שמש ובקיץ יש בפינלנד אווירה שמחה ואופטימית. זוהי העונה של פסטיבלי המוזיקה, של תערוכות האמנות, של שייט על האגמים, של לגימת בירה על מרפסת תחת שמש חצות נעימה ושווקים המציגים סחורה מעוררת תיאבון.

גם בחורף
גם בחורף כדאי להגיע לפינלנד כי יש לה בעונה זו קסם מיוחד. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הטמפרטורות הקפואות שצונחות הרבה מתחת ל-0 היא פשוט לצאת החוצה לעסוק בפעילות מלאת אדרנלין. אפשר לצאת לטיול במזחלות כלבים, או לצאת לנסיעה מהירה ועמוסת התרגשויות על אופנוע שלג. אפשר לצאת להליכה במרחבים הקפואים כשלרגליכם נעלי שלג מיוחדות. בלילה אפשר לראות את הזוהר הצפוני המרהיב ואחר כך להתחמם בסאונה. החורף הקסום של פינלנד יעניק לכם חוויה מיוחדת שאין כמוה בשום מקום אחר.

העיר הגדולה
בפינלנד יש גם ערים. ולא סתם ערים, בחלקה הדרומי של המדינה ישנן ערים תוססות ומעניינות, כשבראשן ניצבת כמובן הלסינקי, הבירה. הלסינקי היא דוגמה למרחב עירוני מודרני ומתקדם, היא בירת עיצוב עולמית וסצנת המוזיקה שלה גם היא לא תבייש אף עיר גדולה אחרת בעולם. הלסינקי ממוקמת על חופו של הים הבלטי ויש בה שילוב מופלא של אדריכלות מודרנית וחדשנית, חנויות עיצוב מדהימות, מסעדות מצוינות ובארים אופנתיים.

והתושבים המקומיים?
זה הבונוס. הדובדבן על הקצפת בביקור בפינלנד. הפינים מגניבים, חמים ומסבירי פנים. כאשר אתם נמצאים בפינלנד, כדאי לכם להתאמץ להכיר אותם. 
טיסות הלסינקי

טיסה ישירה לפינלנד

25.06 - 01.07
טיסת סדירות
FINNAIR
טיסות הלסינקי

טיסה לפינלנד

23.06 - 30.06
טיסת סדירות
AEROFLOT-RUSSIAN

מזג אוויר

הלסינקי

13°-25°
שישי 12°-25°
שבת 13°-25°
ראשון 11°-20°