מדריך דנמרק

מדריך דנמרק

דנמרק

סקרי שביעות רצון מראים שהדנים הם אנשים שמחים ואין זה פלא - איכות החיים בדנמרק נחשבת לאחת הגבוהות בעולם. בקופנהגן הבירה יש יותר מסעדות עם כוכבי מישלן מבכל עיר סקנדינבית אחרת, וכנראה שהיו אפילו יותר כאלה בדנמרק אם מבקרי המסעדות של מישלן היו טורחים לצאת מהעיר הגדולה.
 
 
מחוץ לערים הגדולות
כאשר יוצאים מקופנהגן ומהערים הגדולות האחרות מגלים עיירות חמודות ומלאות חיים כמו ריבה (Ribe) ואודנסה (Odense), אזורים כפריים יפים, כנסיות ימי ביניימיות, טירות שנבנו בתקופת הרנסנס וכפרים מהמאה ה-18. מוקד משיכה גדול בדנמרק הם השרידים שהותירו אחריהם הוויקינגים, ששלטו פעם בצפון אירופה.
 
מעצמת עיצוב עולמית
דנמרק היא אחת המדינות המשפיעות בעולם בתחומי העיצוב. סגנון העיצוב הדני בריהוט, באופנה, באדריכלות ובעיצוב הגראפי מוביל טרנדים ומשאיר את חותמו בכל רחבי העולם כבר חצי מאה לפחות. הגישה הקפדנית לכל מה שקשור לעיצוב ניכרת בכל תחומי החיים בדנמרק, אפילו בעיצוב תחנות הרכבת התחתית של קופנהגן.
 
כמעט מושלמת
ביקור בדנמרק תמיד מענג ומעורר מעט קנאה במדינה הזו שכמעט מושלמת. קופנהגן מהווה דוגמא לשטח עירוני הרמוני ומנוהל היטב - מערכת התחבורה הציבורית פועלת ללא דופי, ההיסטוריה משתלבת היטב עם ההווה החדשני ויוצרת סביבה אסטתית ונעימה. התלונה היחידה שנשמעת מהמבקרים בדנמרק היא על המחירים הגבוהים. אז נכון, זה לא יעד זול אבל הוא לא יותר יקר מאנגליה או משווייץ והוא שווה את הכסף. היתרון הגדול בדנמרק הוא במערכת התחבורה הציבורית המצוינת שלה, המאפשרת לטייל בנוחות ברחבי המדינה.

 
טיסות קופנהגן

טיסה לדנמרק

23.07 - 30.07
טיסת סדירות
TURKISH AIRLINES
טיסות קופנהגן

טיסה לדנמרק

28.07 - 04.08
טיסת סדירות
AIR BALTIC

מזג אוויר

קופנהגן

15°-21°
ראשון 16°-21°
שני 14°-20°
שלישי 17°-24°