נגישות

מדריך וושינגטון די.סי

וושינגטון די.סי

מידע שימושי לוושינגטון די.סי

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לוושינגטון די סי. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסות ישירות מישראל לוושינגטון די.סי. אפשר לטוס דרך יעד ביניים באירופה או בטיסת המשך מניו יורק או יעדים אחרים בארצות הברית. אפשר להגיע לוושינגטון די.סי ברכבת Amtrak מכל הערים המרכזיות בחוף המזרחי של ארצות הברית. תחנת הרכבת של וושינגטון היא יוניון סטיישן והיא תחנת הבית של חברת הרכבת Amtrak.
בתוך וושינגטון די.סי קל להגיע ממקום למקום בתחבורה הציבורית שכוללת רשת אוטובוסים נוחים ורכבת תחתית מצוינת שנקראת Metro. המטרו משרת גם את הפרוורים של וושינגטון במרילנד ובוירג'יניה. כרטיס נסיעה במטרו משתנה בהתאם למרחק הנסיעה. ליד מכשירי הכרטיסים יש טבלאות המציינות את המחירים המדוייקים. ניתן לקנות גם כרטיסי פאס ליום או לשבוע.

סידורים

ישראלים המבקרים בארצות הברית צריכים אשרה. תהליך קבלת האשרה ארוך ומורכב ולכן רצוי להתחיל בתהליך זמן רב לפני הנסיעה ולא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת האשרה.

שעון

7 שעות אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע באצרות הברית הוא דולר אמריקני. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות ארצות הברית בישראל:
רח' הירקון 71, תל אביב
טלפון: 5197575-03
 
שגרירות ישראל בארצות הברית:
השגרירות הישראלית נמצאת בוושינגטון די.סי
טלפון: 1-202-3645500
info@washington.mfa.gov.il

מזג אוויר

הזמן הטוב ביותר לבקר בוושינגטון די. סי. הוא באביב (אפריל-מאי) או בסתיו (ספטמבר-אוקטובר). הקיץ מביא איתו את שיא עונת התיירות, אבל הוא מאוד חם ולח, במיוחד ביולי ואוגוסט. החורף יכול להיות קר מאוד, וכשיורד שלג העיר נסגרת לתנועה. באביב וושינגטון יפה במיוחד, עצי הדובדבן פורחים ובעיר מתקיים פסטיבל פריחת הדובדבן.
Not Found