נגישות

מדריך ניו יורק

מדריך ניו יורק

מסעדות בניו יורק

החוויה הקולינרית בניו יורק היא חלק בלתי נפרד מהשהות בעיר. המגוון ענקי, בהתאם למגוון האנושי של ניו יורק, וניתן למצוא בעיר אוכל של המון מבטבחים מרחבי העולם ושמתאים לכל טעם. יש בניו יורק מסעדות של השפים הכי נחשבים לצד מסעדות צנועות יותר או דוכני אוכל, שהם לא פחות טובים. אנחנו ממליצים לכם על כמה מקומות שכדאי לאכול בהם.

עיר האטריות (Great N.Y. Noodletown)

המסעדה הצנועה הזו היא אחד המקומות הכי טעימים לאכול בהם בניו יורק. עיקר גאוות המקום על הנודלס, שמוגשים במנות גדולות. אפשר לאכול כאן גם ברווז צלוי מצוין. הכתובת: 28 Bowery , פינת רחוב באיארד. המחירים נמוכים להפליא: 10 דולרים יכולים להביא כאן אושר לרעבים.

כריך פסטרמה אצל כץ (Katz’z)

בית האוכל של כץ בלוואר איסט סייד הוקם ב-1888 ומדריך מישלן מגדיר אותו כ"מוסד ניו יורקי במעמדו של פסל החירות". לא מקבלים כרטיסי אשראי, המחירים נמוכים, וכריכי הפסטרמה חלומיים. הכתובת: 205 E. Houston St.  פינת לודלאו. 10 דולר יביאו אתכם כאן די רחוק.

דניאל

המסעדה של השף השצרפתי דניאל בולו (Daniel Boulud) נחשבת אחת הטובות ביותר בניו יורק. המטבח צרפתי וחדשני, המיקום בין מדיסון לפארק אבניו נפלא, והאוכל פשוט נהדר. גם המחירים אגב נוגעים בשמיים. זה לא המקום לחפש בו עסקה זולה אלא מעדנים יקרים. 
הכתובת: 60 East 65th StreetNew York.
 

טעים (Taim)

למעשה זה דוכן פלאפל אבל באופן קצת מפתיע הוא מככב בלא מעט רשימות של המסעדות הצמחוניות הכי טובות בניו יורק. יש אמנם עוד דברים שמגישים כאן מלבד פלאפל אבל עם כולם תרגישו בבית. המטבח כמובן ממקורות ישראליים והמוצרים טריים וטעימים. 
הכתובת: 22 Waverly Place between 11th and Perry Street in the West Village
 

בית הסירות בסנטרל פארק (Boat House)

קשה מאוד לחשוב על מקום רומנטי יותר בניו יורק. המסעדה פועלת על גדת האגם בלב הסנטרל פארק. המראה מחלונות הענק נפלא והאוכל טעים מאוד אבל לא זול. המקום זוכה לשני מזלגות במדריך מישלן וזאת המלצה בהחלט חמה. 
הכתובת: 68 St. – Hunter College. 
 

The water Club

מסעדה מיוחדת שפועלה על אסדה שעוגנת בנהר המזרחי. אל תטעו. זה מקום אלגנטי ורומנטי מאוד. הצוות לבוש כמלחים והאווירה מעט משעשעת ומיוחדת במינה. התפריט מורכב ממנות אמריקאיות, מדגים ובעיר מפירות ים. כדאי לנסות אל הלובסטרים שמביאים לכאן בכל בוקר ממיין, שנחשבת למעוז הסרטנים בעולם. המחירים יקרים. הכתובת: E. 30th street. 
 
Not Found