נגישות

מדריך ניו אורלינס

מדריך ניו אורלינס

מידע שימושי לניו אורלינס

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לניו אורלינס. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסות ישירות מישראל לניו אורלינס. שדה התעופה ע"ש לואי ארמסטרונג בניו אורלינס מקבל בעיקר טיסות פנים, ולכן הדרך הנוחה ביותר היא לטוס לניו יורק ומשם להמשיך בטיסה לניו אורלינס. מי שזמנו בידו ורוצה לחוות את ארה"ב יכול להגיע לניו אורלינס ברכבת Amtrak מערים מרכזיות כמו שיקגו, ניו יורק, וושינגטון די.סי ועוד.
בתוך ניו אורלינס קל לנוע בתחבורה ציבורית. חברת RTA מפעילה את רשת האוטובוסים והחשמליות בעיר וניתן לקנות כרטיס pass ליום אחד (5$) או לשלושה ימים (12$). נסיעה בודדת עולה 1.25$.

סידורים

ישראלים המבקרים בארצות הברית צריכים אשרה. תהליך קבלת האשרה ארוך ומורכב ולכן רצוי להתחיל בתהליך זמן רב לפני הנסיעה ולא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת האשרה.

שעון

8 שעות אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע באצרות הברית הוא דולר אמריקני. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות ארצות הברית בישראל:
רח' הירקון 71, תל אביב
טלפון: 5197575-03
 
שגרירות ישראל בארצות הברית:
International Drive N.W 3514
וושינגטון די.סי
טלפון: 1-202-3645500

מזג אוויר

התקופה האידאלית לביקור בניו אורלינס היא בין החודשים ינואר ואפריל, כאשר בינואר יכול להיות קר ובאפריל הטמפרטורות מתחילות לעלות. זוהי גם עונת התיירות של ניו אורלינס והיא מגיעה לשיאה בפברואר ומרץ, אז מתקיים בעיר פסטיבל המרדי גרא המפורסם. בתקופת הפסטיבל העיר מתמלאת במבקרים וצריך להזמין את הלינה זמן רב מראש. בקיץ, בין יוני לספטמבר חם מאוד בעיר וזוהי עונת ההוריקנים.

מזג אוויר

ניו אורלינס

28°-33°
רביעי 25°-31°
חמישי 25°-31°
שישי 25°-30°