מדריך ניו אינגלנד

מדריך ניו אינגלנד

ניו אינגלנד

כולנו יודעים שהסתיו בניו אינגלנד הוא מראה יפה. העלים מזהיבים, השלכת האדומה צובעת את ההרים ובצפון מזרח ארצות הברית מתחוללת תנועה גדולה של מבקרים. אבל ניו אינגלנד שווה ביקור בכל עונות השנה. יש בה פסגות הרים מרשימות וחופי אוקיינוס יפים. אפשר לענג בה את בלוטות הטעם עם מאכלי ים טריים ומצוינים ועם סירופ מייפל מתוק. יש בה היסטוריה מעניינת של ימיה הראשונים של ארצות הברית ותרבות עשירה.
 
ניו אינגלנד היא יעד נהדר לאוהבי הטבע. יש בה גבעות משתפלות ופסגות סלעיות של רכס הרי האפלצ'ים. האזור משתרע מהאזורים עטויי עצי הליבנה של מערב מסצ'וסטס, דרך ההרים הירוקים של ורמונט אל ההרים הלבנים הנישאים שנמתחים לאורך ניו המפשייר ומיין. ניו אינגלנד מתהדרת בקו חוף שאורכו קרוב ל- 8,000 ק"מ, מה שאומר שתושבי האזור אוהבים ספורט ימי והאפשרויות למבקרים בלתי מוגבלות: דיג, שחייה, גלישת גלים, הפלגה או סתם בטן-גב על החוף, בניו אינגלנד יש את כל אלה בשפע.
 
גם חובבי התרבות ימצאו מה לעשות בניו אינגלנד. האזור מציע מוזיאונים לאמנות עכשווית לצד מוזיאונים לאמנות קלאסית. להקות אינדי רוק מנגנות בבוסטון, פורטלנד וברלינגטון והתזמרות הסימפונית של בוסטון, הידועה כאחת המובילות בעולם יוצאת לסיבוב הופעות בקיץ. במיין מתקיימים ערבי בלוז, בניופורט ולוול יש פסטיבלים עממיים וברוקפורט יש תוכנית מעולה של מוזיקה קלאסית. 
 
אוהבי האוכל ירוו נחת בניו אינגלנד. באזור מתקיימים אין ספור אירועים ופסטיבלים קולינריים החוגגים את המטעמים המקומיים כמו הלובסטרים של מיין, הצדפות של וולפליט והבירה של ורמונט. 

לכל מדריכי היעדים »
 

מזג אוויר

בוסטון

15°-32°
שישי 16°-31°
שבת 20°-29°
ראשון 16°-23°