נגישות

מדריך בוסטון

מדריך בוסטון

מידע שימושי לבוסטון

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לבוסטון. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

חברת אל על מפעילה טיסות ישירות מישראל לבוסטון. אפשרות נוספת היא לטוס לניו יורק ומשם בטיסת פנים לבוסטון, או לטוס מישראל לאירופה ומשם להמשיך בטיסה בינ"ל לבוסטון. 
 
בתוך העיר פועלת רשת אוטובוסים MBTA, שעלולה להיות קצת קשה לפיענוח למבקרים. לוחות זמנים מפורסמים באתר האינטרנט של החברה ובתחנות עצמן. מחיר נסיעה באוטובוס: 1.25$. ישנה גם רשת רכבות של MBTA שמחברת את מרכז בוסטון עם היישובים שסביבה, כולל קונקורד, סיילם, גלאוסטר, רוקפורט, פלימות' ועוד. מחירי המוניות בתוך העיר מתחילים ב- 10$-15$.
 

סידורים

ישראלים המבקרים בארצות הברית צריכים אשרה. תהליך קבלת האשרה ארוך ומורכב ולכן רצוי להתחיל בתהליך זמן רב לפני הנסיעה ולא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת האשרה.

שעון

7 שעות אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע באצרות הברית הוא דולר אמריקני. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות ארצות הברית בישראל:
רח' הירקון 71, תל אביב
טלפון: 5197575-03
 
שגרירות ישראל בארצות הברית:
השגרירות הישראלית נמצאת בוושינגטון די.סי
טלפון: 1-202-3645500
info@washington.mfa.gov.il
 
בניו יורק יש קונסוליה כללית של ישראל
טלפון: 1-212-4995400
consular@newyork.mfa.gov.il

מזג אוויר

מזג האוויר בבוסטון מאוד הפכפך ויכול להשתנות מספר פעמים במהלך יום אחד. זה קורה בגלל מיקומה בין האוקיינוס האטלנטי במזרח וההרים מצפון וממערב. אבל מעבר לשינויים התכופים, בבוסטון יש 4 עונות מובחנות. באביב, בין אפריל לאמצע יוני, נהנית בוסטון ממזג אוויר ממוזג ופריחה נהדרת של העצים שלה. בתקופה זו יורד לרוב הרבה גשם. הקיץ, ביולי ואוגוסט, חם ולח. הסתיו הוא העונה הכי יפה בבוסטון. בספטמבר עדיין חם יחסית ובאוקטובר מזג האוויר מתקרר ומביא איתו צבעי שלכת מרהיבים. החורף בבוסטון ארוך וקר ונמצשך מדצמבר עד אפריל.
 

מזג אוויר

בוסטון

13°-21°
שישי 12°-19°
שבת 15°-23°
ראשון 18°-24°