נגישות

מדריך אטלנטה

מדריך אטלנטה

אטרקציות באטלנטה

אטלנטה, שנחשבה לבירת הדרום המסורתי, היא היום עיר תוססת שזוכה לפריחה כלכלית ותיירותית. נבנו בה בשנים האחרונות שתי אטרקציות תיירותיות שמושכות אליה מבקרים רבים - האקווריום ומרכז המבקרים של קוקה קולה. חוץ מזה יש באטלנטה גם גן חיות מצוין, מסלולי הליכה עירוניים, היסטוריה מעניינת של הקהילה האפרו-אמריקאית ומלחמת האזרחים ולא מעט מסעדות מעולות. אלה ההמלצות שלנו לאתרים והאטרקציות ששווים ביקור באטלנטה.

האקווריום הגדול בעולם

למרות שנפתח לפני כמה שנים בלבד תופס האקווריום המדהים הזה מקום של כבוד בראש רשימת האטרקציות של אטלנטה. זהו המקום היחיד בעולם המערבי בו אפשר לצפות בכרישי לווייתן, הדג הגדול בעולם ואחד הנדירים ביותר. במיכלי ענק, בתכנון מרהיב ובאמביציות גדולות מאוד הוקם האקווריום הפרטי הזה, שמכיל יותר ממאה אלף בעלי חיים מחמש מאות מינים שונים.
מידע ומלא ופרטים על הביקור במקום באתר האקווריום »

אולפני CNN

זה הדבר האמיתי. במהלך סיור מודרך שנמשך ארבעים דקות זוכים המבקרים למבט חטוף ומרתק על הפעילות מאחורי הקלעים של אחת הרשתות הגדולות בעולם. יש כאן תערובת מוצלחת של ביקור במקום בו נעשית עבודה אמיתית ואינטנסיבית מאוד עם הענקת הזדמנות למבקרים להתנסות בעצמם בכמה מן הפלאים הטלוויזיוניים.

הפארק האולימפי

למעשה זו כיכר עירונית תוססת ושוקקת חיים. התכנון המוצלח שלה והמיקום בלב העיר הציל אותה מלהפוך לשריד נטוש של המשחקים האולימפיים שהתקיימו כאן. המוני מבקרים נוהרים לכיכר בכל יום. יש בה פעילות בלתי פוסקת לילדים, מקומות שלווים למנוחה והרבה מקומות ישיבה שמאפשרים מפגשים נינוחים.

בית מרטין לותר קינג

המנהיג השחור הנודע נולד בבית מספר 501 באובורן אבניו באטלנטה. הבית פתוח כיום לביקורים, נחשב אתר היסטורי ומעניק מבט מרתק על אורח החיים המקומי, הבעיות מהן סבלו ועדיין סובלים תושביה השחורים של העיר. רוב התצוגות בבית מוקדשות למורשתו של קינג, שנרצח בשנות השישים והפך לאגדה. הכניסה לבית אינה כרוכה בתשלום.

עולם קוקה קולה

זה נשמע מעט מסחרי וזה אכן מאוד מאוד מסחרי אבל כאשר אחת החברות הגדולות בעולם מקימה מרכז מבקרים חדש ומפתה אותנו לבקר – זה לא ישעמם לרגע. חברת המשקאות חנכה את המרכז החדש לאחרונה ומציעה סיורים משעשעים מאוד לבני כל הגילים. המיקום, מול האקווריום החדש והעצום לא יכול להזיק.

מזג אוויר

אטלנטה

22°-27°
שלישי 19°-24°
רביעי 20°-29°
חמישי 20°-28°