נגישות

מידע שימושי אלסקה

מידע שימושי אלסקה

מידע שימושי לאלסקה

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לאלסקה. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסה ישירה מישראל לאלסקה. הדרך הנוחה ביותר להגיע לאלסקה היא לטוס לניו יורק או אטלנטה שבארה"ב ומשם להמשיך בטיסת המשך לאנקורג' שבאלסקה. 
מי שזמנו בידו ורוצה לחוות את הנופים בדרך יכול לנסוע לאלסקה באוטובוס מסיאטל בארה"ב או מוונקובר שבקנדה.
בתוך אלסקה כדאי להתנייד בשילוב של אוטו (עדיף 4X4), טיסות פנים ובמעבורות.

סידורים

ישראלים המבקרים בארצות הברית צריכים אשרה. תהליך קבלת האשרה ארוך ומורכב ולכן רצוי להתחיל בתהליך זמן רב לפני הנסיעה ולא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת האשרה

שעון

11 שעות אחרי שעון ישראל. 

כסף

המטבע באצרות הברית הוא דולר אמריקני. אין בעיה למשוך כסף ממכונות כספומט או לשלם בכרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות ארצות הברית בישראל:
רח' הירקון 71, תל אביב
טלפון: 5197575-03
 
שגרירות ישראל בארצות הברית:
השגרירות הישראלית נמצאת בוושינגטון די.סי
טלפון: 1-202-3645500
info@washington.mfa.gov.il
 
בניו יורק יש קונסוליה כללית של ישראל
טלפון: 1-212-4995400
consular@newyork.mfa.gov.il

מזג אוויר

אלסקה היא מדינה ענקית ומזג האוויר בה משתנה מאזור לאזור. בפנים המדינה הטמפרטורות יכולות להגיע בקיץ עד ל-32 מעלות, בעוד שאזורי החוף שבדרום-מזרח ודרום-מרכז המדינה הטמפרטורות בקיץ נעות בין 13 ל-21 מעלות. בדרום מזרח המדינה יורד הרבה גשם וגם בקיץ שבוע עם מזג אוויר טוב, הוא כזה שהייתם צריכים להוציא במהלכו את מעיל הגשם רק פעם או פעמיים. בחורף הטמפרטורות יכולות לרדת עד ל-50 מעלות מתחת לאפס! 
שיא עונת התיירות מתרחשת בין תחילת יולי לאמצע אוגוסט, אז השמורות המפורסמות של אלסקה מתמלאות במבקרים וחשוב להזמין בתקופה זו מראש את מקומות הלינה וכרטיסים למעבורות. במאי ובספטמבר מזג האוויר עדיין נעים, יש פחות תיירים והמחירים נמוכים יותר.