נגישות

מדריך פרו

מדריך פרו

מידע שימושי לפרו

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה לפרו. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסה ישירה מישראל לפרו. הטסים מישראל טסים דרך יעד ביניים באירופה, דרום אמריקה או ארצות הברית ומשם ממשיכים ללימה, פרו. משך הטיסה כ- 18 שעות.

סידורים

ישראלים המבקרים בפרו אינם צריכים אשרה.
יש להתייעץ במרפאת מטיילים לגבי חיסונים הדרושים למטיילים בפרו.

שעון

7 שעות אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע בפרו הוא נואבו סול. כאשר מחליפים כסף למטבע המקומי, כדאי תמיד לבקש שטרות קטנים, שכן בעיירות הקטנות קשה לקבל עודף לשטרות של 100. ברוב העסקים התיירותיים מקבלים גם תשלום בדולר אמריקאי. הכי משתלם להחליף כסף אצל חלפנים מורשים. מכונות כספומט נפוצות במרבית הערים והעיירות בפרו וניתן להשתמש בכל כרטיסי האשראי המוכרים על מנת למשוך כסף. רבים מן המלונות והחנויות מדרגה ראשונה מקבלות תשלום בכרטיס אשראי, אך זה גורר עמלה של כ- 7% לתשלום.

שגרירויות

שגרירות פרו בישראל:
רח' מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.
טלפון: 09-9578835
 
שגרירות ישראל בפרו:
Calle Andres Reyes 437, San Isidoro
Centro Empresarial Platinum
Plaza 2
Piso 13
לימה
טלפון: 51-1-4180500

מזג אוויר

בפרו יש שתי עונות עיקריות – רטובה ויבשה – למרות שמזג האוויר משתנה מאוד בין האזורים הגיאורגפיים השונים של המדינה. הטמפרטורות מושפעות בעיקר על ידי הגובה – ככל שעולים יותר גבוה, כך יותר קר. שיא עונת התיירות בפרו היא בין יוני לאוגוסט, החודשים בהם מזג האוויר באנדים קריר ויבש. זוהי העונה הטובה ביותר, והעמוסה ביותר, לצאת לטרק באינקה טרייל ולבקר במאצ'ו פיצ'ו.

מזג אוויר

לימה

18°-24°
שלישי 10°-20°
רביעי 10°-20°
חמישי 11°-20°