נגישות

מדריך מקסיקו

מדריך מקסיקו

מידע שימושי למקסיקו

אנחנו מספקים לכם את כל המידע שחשוב שתדעו לקראת הנסיעה למקסיקו. מהם שדות התעופה ואיך מגיעים מהם לעיר? מה הפרש השעות, באיזה כסף משתמשים ומה העונה הכי מומלצת לביקור. את כל המידע הזה ומידע חשוב נוסף תמצאו כאן

הגעה

אין טיסות ישירות מישראל למקסיקו. אפשר לטוס למקסיקו בטיסה עם עצירת ביניים באירופה, או עם עצירת ביניים בארצות הברית, ממנה יוצאות גם טיסות לואו קוסט למקסיקו.
רשת האוטובוסים של מקסיקו נוחה ויעילה ומהווה פיתרון מצוין לטיול ברחבי המדינה. אפשרות טובה נוספת היא טיסות פנים. בכ-60 ערים ברחבי מקסיקו יש שדות תעופה לטיסות פני

סידורים

ישראלים המבקרים במקסיקו אינם זקוקים לאשרה.

שעון

8 שעות אחרי שעון ישראל.

כסף

המטבע במקסיקו הוא פסו שמסומן בסימן $. מחירים המצוטטים בדולרים אמריקאים יסומנו כ- US$ או USD. הדרך הנוחה ביותר להביא כסף לטיול במקסיקו היא באמצעות כרטיס אשראי. אז אפשר למשוך בקלות כסף ממכונות כספומט הזמינות בכל מקום. בחברות תעופה, מלונות, מסעדות וחנויות ברמה גבוהה אפשר לשלם באמצעות כרטיס אשראי.

שגרירויות

שגרירות מקסיקו בישראל:
מגדל הסחר קומה 5
רח' המרד 25, תל אביב
טלפון: 03-5162534
 
שגרירות ישראל במקסיקו:
Sierra Madre No. 215
Lomas De Chapultepec
מקיסקו סיטי
טלפון: 52-55-52011500
אימייל: info@mexico.mfa.gov.il

מזג אוויר

שיא עונת התיירות במקסיקו מתרחשת בין דצמבר לאפריל. אלה הם החודשים היבשים ביותר ברוב אזורי המדינה, ותיירים רבים מגיעים אליה כדי להתחמם במהלך חודשי החורף הקרים באירופה וארה"ב. ביולי ואוגוסט חם ברוב המקומות ומאוד רטוב באזורי חוף האוקיינוס השקט. עונת השפל היא במאי-יוני וספטמבר – נובמבר. ספטמבר הוא השיא של עונת ההוריקן וגם אם אין סופות של ממש יורדים גשמים כבדים במפרץ ובחופי האוקיינוס השקט.

מזג אוויר

מקסיקו סיטי

4°-26°
שבת 3°-26°
ראשון 4°-27°
שני 3°-27°