מדריך מקסיקו

מדריך מקסיקו

מקסיקו

מקסיקו היא מדינה גדולה ועשירה שיש בה המון מה לראות ולעשות, אבל מטבע הדברים נאלצנו בטיול שלנו, הקצר יחסית, להתמקד באזור אחד של המדינה. בגלל שאנחנו חובבי ארכיאולוגיה ותרבויות עתיקות, ובגלל שאנחנו אף פעם לא מתנגדים להתפנק בחופי ים יפים, החלטנו להתמקד בחצי האי יוקטן. אבל לפני כן, הקדשנו כמה ימים למקסיקו סיטי שהיא עיר גדולה ומרתקת.

היינו במרכז העתיק של העיר וראינו את הקתדרלה הענקית. בפאלאסיו נאסיונל ראינו את ציורי הקיר של דייגו ריוורה ואחר כך היינו באתר העתיקות ובמוזיאון טמפלו מאיור בהם התרשמנו מן התרבות האצטקית. בפארק אלאמדה נהננו משיטוט בשוק שבדוכניו אפשר לקנות הכל. אבל באמת הכל. בדוכן אחד היו סמארטפונים משוכללים ובדוכן לידו קיבלנו ברכה משמאן אינדיאני אפוף עשן.

לחצו כאן לטיולים מאורגנים ארה"ב »

הדבר הראשון שעשינו כשהגענו לקנקון היה לרוץ על החול הלבן אל מי הים הכחולים. איזה תענוג! אלו בטח החופים הכי יפים שיצא לנו להיות בהם. יצאנו גם לצלול במים הצלולים וראינו מראות נהדרים של שוניות צבעוניות והמון דגים צבעוניים לא פחות.

יצאנו גם לראות את אתרי העתיקות של תרבות המאיה. היינו בצ'יצ'ן איצה, באושמאל ובטולום, בכולם יכולנו לחוש את עוצמתה של התרבות ששלטה כאן, שניכרת במבנים המרהיבים, בפירמידות הגבוהות וברחובות מסודרים ורחבים. 
הצבעים של כל האזור – גווני הכחול של הים, הירוק העמוק של הג'ונגלים ויערות המנגרוב, האפור של שרידי המאיה, אווירת החופש הנהדרת והמגוון העצום של הדברים שאפשר לעשות כאן. הלוואי ויכולנו לנסוע לקנקון לפחות בפעם בשנה. 

לכל מדריכי היעדים »
טיסות מקסיקו סיטי

טיסה למקסיקו

01.08 - 15.08
טיסת סדירות
AIR FRANCE
טיסות מקסיקו סיטי

טיסה למקסיקו

21.07 - 04.08
טיסת סדירות
UNITED AIRLINES

מזג אוויר

מקסיקו סיטי

8°-18°
ראשון 7°-18°
שני 9°-18°
שלישי 7°-16°