נגישות

מדריך בואנוס איירס

מדריך בואנוס איירס

בואנוס איירס

בואנוס איירס היא אחת הערים המגניבות שיצא לנו לבקר. יש בה משהו מוכר, אך גם לגמרי שונה ויש בה אווירה אנרגטית ושמחה, שנדבקנו בה מייד.
זו עיר די גדולה והיינו בה כמה ימים. ככה גם הצלחנו לראות את האתרים המעניינים וגם ליהנות מהקניות, מהמסעדות ומהאווירה.
אז מה עשינו בבואנוס איירס? בעיקר שוטטנו ברחובות. הלכנו בשדרות הרחבות של מרכז העיר, שדרת ה-9 ביולי ושדרת מאיו. רחובות כאלה רחבים לא ראינו אף פעם. ראינו את קאסה רוזדה (הבית הוורוד) שהוא משכן הנשיאות של ארגנטינה, והכיכר שלידו פלאסה די מאיו ממש נחמדה. ישבנו שם להפסקת קפה.
היינו ברחוב פלורידה שהוא ה-רחוב לקניות. זה מדרחוב ארוך מלא בחנויות נהדרות ובהמון המון אנשים. איזה כיף שם. קנינו לנו בגדים, נעליים ומזכרות. 
בוקר אחד הקדשנו לטיול בשכונת לה בוקה, שהבתים שלה צבועים בכל מיני צבעים עליזים – אדום, ירוק, צהוב כחול. ברחובות היו מופעי רחוב נחמדים, יש שם חנויות בגדים מיוחדות וגם כל מיני אמני רחוב. בוקר אחר הקדשנו לשכונת סן טלמו, שהיא הרבה יותר רגועה ויש בה שוק עתיקות נחמד וגם חנויות לעתיקות. החלטנו שאם אי פעם נגור בבואנוס איירס, נבוא לפה לקנות רהיטים לבית. היינו גם בפוארטו מדרו, אזור ששימש פעם כנמל והיום יש בו טיילת נהדרת, מסעדות ובתי מגורים שנראים ממש יוקרתיים. בערבים אכלנו בשרים ארגנטינאים מעולים, וצפינו במופע טנגו שהיה מאוד מרשים. גם בדקנו את הברים המקומיים ונהננו הנאה מרובה מהאווירה השמחה והמיוחדת.
בואנוס איירס היא אחת הערים המגניבות שהיינו בהן, כבר אמרנו?

גם לכם עשינו חשק לטיסה לבואנס איירס? לחצו כאן וקבלו את ההצעות של אופקים לטיסות לבואנוס איירס »
 
טיסות בואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

24.05 - 07.06
טיסת סדירות
LUFTHANSA
טיסות בואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

13.06 - 25.06
טיסת סדירות
LUFTHANSA